پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


اسم اسب زورو چیست؟

1 پاسخ 1

در زبان اسپانیایی زورو به معنی "روباه" می باشد. این شخصیت داستانی توسط یک نویسنده به نام جانستون مک‌کالی (Johnston McKelley) در سال 1919 پدید آمد. در این داستان، زورو نام هویت مخفی دون دیگو د لا وگا (Don Diego de la Vega) می باشد، نجیب‌زاده ‌ای که در دوران سلطه اسپانیا بر کالیفرنیا زندگی می کند و دلش با فقراست.
دون دیه گو در کالفرنیای دهه ‏۱۷۹۰ زندگی می‌کند. زمانیکه این قسمت از آمریکا متعلق به مکزیک و خود مکزیک هم مستعمره اسپانیا بوده ‌است. دون دیه گو اصلیتی اندلسی دارد. او یک برادر خوانده کوچک به نام برنارد (که در بعضی نسخه‌ها تبدیل به نوکر لال و وفادار او شد) و یک اسب سیاه و تیزتک به اسم تورنادو و نامزدی به نام لولیتا بولیدو دارد. او با فرمانده کالیفرنیا، پدرو فاگس، که برگرفته از یک شخصیت واقعی در تاریخ است، مبارزه می‌کند.


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(نام اسب زورو) (اسب زورو) (اسم اسب زورو) (اسم اسب زورو چیست؟) (اسم اسب) (نام اسب زرو) (اسم اسب زرو) (نام اسب زورو چه بود) (اسب زرو) (زورو) (نام اسب زورو ) (اسم اسب زورو چیست) () (نام اسب زورو چیست) (نام اسب زورو) (اسبزورو) (اسب زروو) (نام اسب زوزو) ( اسب زورو) (اسم اسب ) (اسب زورو ) (تورنادو اسب زورو) (اسم زورو) (معنى اسم زورو) (اسم اسب زورو؟) (اسب زورو؟) (ااسب زورو) (نام اسب زورو چیست؟) (پرسشکده ) (سایت پرسشکده) (پرسشکده) (اسب)