پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


با سلام-من و نامزدم با هم یک هفته بعد از اتمام پریودش نزدیکی داشتیم...مقداری از مایع منی برروی آلت تناسلی ایشان ریخت-نامزدم باکره است و به دلایل بسیاری نباید فعلا باردار شود- 40 ساعت پس از نزدیکی ایشان دو عدد قرص اووسیز مصرف کردن و بعد از 13 روز از مصرف قرص پریود شدن....8 روز پس از پریود قبلی دوباره لکه بینی-سه بار فقط-داشته ان ..آیا باز هم امکان حاملگی هست؟یا از عوارض مصرف قرص اووسیز می باشد؟بعد از اون اتفاق دیگر با هم رابطه نداشتیم-- این مدت کلی استرس داشتیم و نمیدانم واقعا چه کنم...لطفا هرچه سریعتر ما را راهنمایی کنید با تشکر

1 پاسخ 1

درود بر شما.تا 72 ساعت قرص اثر می کنه و لکه بینی و بی نظمی پریود از عوارض آن است.نگران نباشید.تست حاملگی شک شما برطرف میکنه....

برگرفته از : http://www.dr-moghtaderi.ir/ (دکتر ندا مقتدری اصفهانی)



من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده