پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


با سلام آقای دکتر من 38 سال هستم و جلوگیری از انزال از اسپری تاخیری حاوی لدوکائین استفاده میکنم ولی در بین نزدیکی نعوظ ام را از دست میدهم.چکار کنم ؟و آیا استفاده از قرص های ویاگرا و تادالافیل اعتیاد آور است؟(اگر استفاده نکنم نعوظ بدست نمیآید)؟ با تشکر رامین

1 پاسخ 1

با درود.به کار بردن ژل یا اسپری لیدوکایین برای انزال زودرس دو مشکل را ایجاد می کند.اول اینکه لیدوکایین با کاهش حس انتقالی از آلت به مغز باعث کاهش ایمالسهای ارسالی از مغز به آلت برای حفظ نعوظ می شود وممکن است موجب اختلال نعوظ شود یعنی ممکن است اختلال انزال برطرف و اختلال نعوظ ایجاد شود.عیب دیگر آن اینست که با بی حس کردن مخاط واژن طرف مقابل ،موجب کاهش لذت جنسی و به تاخیر افتادن یا عدم ارگاسم در زن می شود.بنابراین باید بلافاصله قبل از نزدیکی از روی الت شسته شود.برای رفع مشکل نعوظ در این موارد می توانید از همان ویاگرا یا تادالافیل استفاده کنید.این داروها موجب وابستگی نمی شوند . ویا می توانید از قرصهای خوراکی که برای درمان انزال زودرس تجویز می شوند به جای لیدوکایین موضعی استفاده کنید.

برگرفته از : http://www.drgharaati.ir/ (دکتر محمد رضا قرائتی)



من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(تادالافیل) (ویاگرا)