پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


سلام مادر من حدود 5 6 سال هست که یائسه شده . چند ماه پیش تو سونوگرافی مشخص شد که کیست داخل رحم داره که با ازمایش معلوم شد بدخیم نیست . دکتر برای درمانش قرص HD تجویز کرد هر شب یک عدد و بدون وقفه 2 بسته قرص مصرف کنه . الان هر دو بسته قرصم مصرف شده و حدود 3 4 روز هست که دیگه قرص مصرف نمیکنه ولی الان به یکباره خونریزی گرفت. انگار که پریود شده در حالیکه چند سالی هست که یائسه شده . بنظر شما دلیلش چیه؟؟ الان دکترش مرخصی رفته تا وقتی برگرده و بریم پیشش شاید چند روز طول بکشه و من خیلی نگرانم که نکنه مشکل مادرم جدی باشه . ممنون میشم زودتر جوابمو بدید .با تشکر

1 پاسخ 1

درود ...قرص را نباید مصرف می کردند چون عوارض زیادی دارد...خونریزی می تواند مربوط به قرص باشد ولی حتما باید بررسی شوند ..سونو و ضخامت مخاط رحم و ....

برگرفته از : http://www.dr-moghtaderi.ir/ (دکتر ندا مقتدری اصفهانی)



من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

()