پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


خدمت آقای دکتر سلام عرض میکنم. بنده دوسال پیش جهت درمان ریزش مو تحت درمان با داروهای فیناستراید بودم بعد از استفاده یکسال من موقع امیزش جنسی متوجه شدم منی من پرتاپ نمیشود که قبلا هیچ مشکلی نداشتم و موقع انزال با شدت پرتاپ میشد من سریع درمان ریزش مو را قطع کردم رفتم دکتر اورولژی قرص تقویت جنسی نوشت ولی فایده ای نداشت الان دوسال از این قضیه میگذره ولی من درمان نشده ام الان هم خیلی افسرده شده ام هم زنم ناراحته هم خودم اگه امکانش هست راهنماییم کنید چیکار باید بکنم که درمان شوم.ممنونم از راهنماییتون.

1 پاسخ 1

با درود.جهش و پرتاب منی هیچ اهمیتی ندارد و کم یا زیاد بودن آن موجب مشکلی نمی شود و ربطی هم به مصرف فیناستراید ندارد. عوارض جنسی فین پشیا(فیناستراید 1 میلیگرمی)اندک است و در برخی مقالات ذکر شده که کمی میل جنسی و حجم مایع منی را کم می کند ولی بر تعداد و حرکت اسپرمها تاثیری ندارد.اگر مصرف آن 3 ماه قطع شود همین عوارض جزئی هم برطرف می شوند.

برگرفته از : http://www.drgharaati.ir/ (دکتر محمد رضا قرائتی)



من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(سیپروترون استات)