پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


سلام آقای دکتر من نزدیک 12 سال خودارضایی داشتم اوایل زیاد اما بعدا کمتر هفته ای 3 بار . یه جا دیدم گفته بودید خودارضایی باعث ریزش مو میشه و ویتامین و پروتئین بدن را هدر میدهد .خیلی از سایت ها هم از عوارضش ریزش مو را ذکر کردند.درسته؟ من الان 2 ساله ریزش مو دارم که رفتم دکتر و بهم گفت ریزش موی تو ارثی نیست و تلوژن افلوویوم هستش . من الان 3 هفته میشه دیگه این عمل زشتو انجام نمیدم . خودارضایی باعث این مدل ریزش موی من شده که به درمان پاسخ نمیدم؟در اوایل ترک خودارضایی ریزش مو بیشتر میشه؟ ممنون میشم دکتر عزیز منو راهنمایی کنید خیلی نگرانم

1 پاسخ 1

بله از علل شکست درمانه. در اوایل بیشتر نمیشه ولی طول میکشه تا ذخائر ویتامین و مواد معدنی شما نرمال بشه و سپس برای رشد موها یک زمان چند ماهه نیازه تا اثر خودشو نشون بده. به اراده خوب شما تبریک میگم موفق باشید. شما قرص اکوفن روزی 2 تا بخورین.

برگرفته از : http://www.draryan.ir/ (دکتر پرویز آریان)



من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(خودارضایی) (ریزش مو)