پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


با عرض سلام من پسر 27 ساله مجرد هستم و مهر ماه 92 با شما آشنا شدم و با گشتن تو سایتتون جواب سوالم رو پیدا کردم که مصرف 3 ماهه سیتالوپرام بود به خاطر زود انزالی و جنب شدن و ترک خود ارضایی که 3 ماه مصرف کردم جواب داد ولی وقتی قطع کردم احساس کردم دوباره میخواد شروع بشه که بازم سه ماه ادامه دادم سیتالوپرام 20 هر شب یک عدد باز هم 1 ماه ادامه دادم الان 1 هفته ای میشه قطع کردم که دوباره از نظر جنسی شدیدا تحریک شدم 2 بار که نتونستم مقاومت کنم 1 ) باز هم ادامه بدم ؟ 2) تو این یه هفته احساس سرگیجی لحظه ای دارم سرم گیج میره لحظه ای هست ولی مداوم نمیدونم چطوری توصیفش کنم

1 پاسخ 1

بله علت قطع ناگهانى سيتالوپرام است بايد ارام ارام قطع كنيد نه ناگهانى مجددا فعلا روزانه نصف قرص را ميل و بعد از چند روز يك روز در ميان و سپس قطع كنيد

برگرفته از : http://www.mjkiani.ir/ (دکتر محمد جعفر کیانی)



من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده