پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


با سلام پسری 29ساله هستم/حدود 7یا8سال پیش به دلیل ریزش مو دکتر فیناستراید بیوتین زینک + تجویز کرد 3سال مصرف کردم موهام درمان شد و به خاطر عوارض جنسی و چاقی قطع کردم الان باز ریزش شروع شده/به نظرتون همون داروهارو شروع کنم؟ چه کنم که فیناستراید چاقم نکنه؟ ال دی رو گفتن اسیاب کن بریز تو شامپو/به نظرتون تاثیر داره؟ موهام نازک هستن /راهی برای ضخیم شدن هست؟ ممنون اگه زحمت بکشید جواب بدید

1 پاسخ 1

سلام . فیناستراید چاق نمیکنه.نازکی و ریزش موها با مینوکسیدیل و فیناستراید جواب میده.مجددا شروع کنید واز عوارض انها نترسید چون زیاد نیست. ال دی موضعی خیلی موثر نیست ولی به دلیل وجود هورمونهای زنانه اگر جذبی از پوست سر داشته باشد شاید تاثیری داشته باشد!!!

برگرفته از : http://www.doctorsoheila.ir/ (دکتر سهیلا طاهری)



من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(فیناستراید) (بارداری با فیناستراید) (سیپروترون استات)