پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


با سلام من 21سال سن دارم و تقریبا از دبیرستان جوش میزدم ولی نه وبیشتر در ناحیه ی پیشانی بود ولیکن در سه یال گذشته در ناحیه گونه هم جوش میزنم و جای آن تا سه تا چهار ماه باقی میمونه به صورت لک قهوه ای به خاطر یکسری نشکلات هرمونی به دکتر داخلی مراجعه کردم ایشون به من آمپول ویتامین dسه تا دادن ولی دوست من ککه اون هم همسن من بوده با مصرف این آمپول به شدت جوش میزنه ،میخواستم بپرسم همچین چیزی ممکنه امکان داره من با مصرف این آمپول جوش بزنم؟؟؟ من قبلا برای جوشام داکسی سایکلین و آزیترومایسون مصرف کردم ولی فایده نداشت وقطع کردم

1 پاسخ 1

با سلام امپول ویتامین D3 در موارد کمبود این ویتامین در بدن توسط پزشک تجویز می گردد و باعث تشدید آکنه نمی شود. درمان آکنه شما با توجه به شدت آن و درمان های قبلی متفاوت است.

برگرفته از : http://www.drrajaeiharandi.ir/ (دکتر روح الله رجائی هرندی)



من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(داکسی سایکلین)