پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


قهرمان بازیهای المپیک بارسلون تیم کدام کشور بود؟

1 پاسخ 1

المپیک تابستانی ۱۹۹۲ که به طور رسمی با نام «بازی‌های المپیاد بیست و پنجم» شناخته می‌شود، از ۲۵ ژوئیه تا ۹ اوت ۱۹۹۲ میلادی در شهر بارسلون، در کشور اسپانیا و با حضور ۹٬۳۵۶ ورزشکار زن و مرد از ۱۶۹ کشور جهان و در ۳۲ رشته ورزشی برگزار شد. این اولین دورهٔ المپیک بود که پس از فروپاشی شوروی انجام می‌شد و ورزش کاران ۱۲ جمهوری تازه استقلال‌یافتهٔ شوروی با پرچم «تیم متحد» در این مسابقات شرکت کرده و در ردهٔ اول جدول توزیع مدال‌ها ایستادند. ۳ کشور حوزهٔ دریای بالتیک (لیتوانی، لتونی و استونی) با تیم‌های مستقل در رقابت‌ها شرکت کردند.

منبع :

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%BE%DB%8C%DA%A9_%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C_%DB%B1%DB%B9%DB%B9%DB%B2
من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(قهرمان بازیهای المپیک بارسلون تیم کدام کشور بود؟) (قهرمان بازیهای المپیک بارسلون) (قهرمان المپیک بارسلون) (قهرمان بازیهای المپیک بارسلون تیم کدام کشور بود؟ ) (قهرمان بازی های المپیک بارسلون) (قهرمان بازیهای المپیک بارسلون تیم کدام کشور بود) ( قهرمان بازیهای المپیک بارسلون تیم کدام کشور بود؟ ) (واحد پول لتونی)