پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


سلام من پسری 20 ساله هستم در یک خانواده زندگی می کنم که پدرم چند ساله که فوت شده خانواده ما مادرم هست و برادرم و یک خواهر هم دارم که ازدواج کرده من الان با مادرم و یک برادرم زندگی می کنم متاسفانه برادر من چند سالی هست که به بیماری سادیسم مبتلا شده و از آزار رساندن به من و مادرم و دیگران لذت می برد سه چهار سالی هست که به انواع مختلف آزار و اذیت میکنه و زندگی برای ما نذاشته دائم با من دعوا میکنه واقعا نمی دانم با این افراد باید چه رفتاری کرد با حرف زدن هم درست نمی شود خواهش می کنم کمکم کنید؟؟؟؟

1 پاسخ 1

سلام دوست من در واقع پاسخ به سوال شما حتی برای خبره ترین روانشناسان هم تقریبا غیر ممکنه !
اما نا امید نشو :-(
بنده میتونم شما رو به خوبی در این مو.ضوع کمکت کنم اما به شرطی که قبل از اینکه راهنماییت کنم به چنتا از سوالاتم پاسخ بدی ...
در واقع پروژه ! برخورد با افراد نیازمند عواملی چون سواد صبر ذکاوت میباشد که بسیاری از ما انسان ها از نداشتن یا بعضا کنبود آن رنج میبریم .
چه بسا بسیار دیده شده که با کمی دقت و مدیریت بدترین افراد که شاید غیر قابل مهار باشند به نطر خیلی ها به بهترین افراد تبدیل شده اند .
به هر حال بنده بر حسب تجربه و دانش اندک در این زمینه میتونم شما رو راهنمایی کنم hosseinroohieslah@yahoo.com منتظرت هستم پرسشکده ای !


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(انواع مختلف ازار رساندن)