پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

سلام
من جوانی 23ساله هستم که تازه عقد کرده ام.
سوالی داشتم که جوابش برایم خیلی مهم است."در رابطه جنسی بین من و همسرم .من به عنوان مرد چگونه باید باشم تا همسرم به اوج لذتش برسد."
همسرم باکره است و از سکس از پشت(مقعد) هم من هم همسرم خوشمان نمیاید.
حالا شما راهنمایی کنید در این دوران نامزدی من چگونه همسرم را به اوج برسانم؟؟؟

5 پاسخ 5

سلام دوست عزیز
رابطه جنسی و کسب لذت از آن فقط از راه دخول نیست بلکه راهها و مراحل دیگری مورد نیاز است . یک رابطه خوب و قوی باید ابتدا با نوازش و معاشقه آغاز شده و کم کم با لمس ونوازش سایر قسمتهای بدن به خصوص نقاط حساس بدن زن ادامه یابد . پس از مدتی معاشقه و ملاعبه(بازی با بدن زن ) بدن او آماده رسیدن به اوج لذت یا ارگاسم می شود  در این مرحله به وسیله دست نیز میتوانید وی را به اوج لذت (ارگاسم ) برسانید نه با دخول بلکه با مالش واژن به وسیله دست  فراموش نکنید که زمان رسیدن به ارگاسم در مرد و زن متفاوت است و به طور متوسط برای مردان حدود 3 دقیقه ولی برای زنان حدود 26  دقیقه ممکن است طول بکشد .
سلام برادر گرامی
سخت نگیر
یک زن مانند یک مرد نیست که به آخرش فکر کنه
شاید هر لحظه برای زن که با آرامش و محبت در کنار همسرش باشه براش اوج لذت باشه...
شما میتوانی با بوسه و کشیدن زبان و آرام گاز گرفتن لبها و صورت و لاله گوش و گردن و گردن به پایین و...
البته نمیدونم میشه و اجازه هست که همه چیز رو راحت اینجا بنویسم یا نه.
چون نمی دانم ، به همین خاطر احتیاط میکنم.
من پیشنهاد میکنم که حتما کتاب "ازدواج مکتب انسان سازی" اثر "شهید پاک نژاد" رو بخونی که کامل و واضح و مفید نوشته. البته اگر این کتاب رو بتونی پیدا کنی.
من اینجا مقداری واضح مینویسم به نیت کمک به این دوست گرامی.
اگر مشکلی باشه خواهش میکنم از مدیر سایت که منو ببخشن و مطلب رو پاک کنن.
....
شما پس از صورت و گردن خیلی خیلی به آرامی شروع کنید از بالا به پایین ، لباس هایش را در آورید. بدون که زنان از تند انجام دادن خوششان نمی آید.
شروع کن به سینه... اول با دست آرام ماساژ رو شروع کن بعد آروم زبون و بعد کاملا در دهانت فرو کن و با ولع و آرامش شروع کن به مکیدن. باز میگم با آرامش...
بعد با زبان برو به سراغ اون یکی سینه و بعد با زبان به آرامی تمامی شکم زن رو بلیس و به پهلو و کمر تا به گردن. همه را به آرامی لیس مالی کن و به آرامی با دستت سینه ها و شکم رو ماساژ بده.
بعد آروم با دست برو به زیر شکم و بعد با زبان برو... شلوار رو به آرومی در بیار و زیر شلوار رو هم آروم در بیار. توجه کن که اضطراب نداشته باش و تمام نیتت این باشه که قصد داری که همسرت به آرامش و لذت کامل برسه و حتی اوایل از لذت بردن خودت در ابتدا کناره بگیر و تمامی لذت را به همسرت ببخش.
در همه حال لبخند ملیحی بر لب داشته باش و آروم از جملات عاشقانه استفاده کن. خصوصا زنان این حرکت رو دوست دارن که مرد لبش رو به صورت زن آروم بچسبونه و آروم حرف عاشقانه بزنه...
بعد با آرامش برو به قسمت ران و ماساژ و لیس مال کن. اگر همسر قلقلکی باشه این کار رو زیاد تکرار نکن چون موجب نارضایتی همسرت میشه...
بعد آروم با دست برو سراغ اصل کاری هر زن... البته در اصل زبان زدن این قسمت خوب نیست . برای همین من هم شرح نمیدم.
تا این لحظه یک دست به اول سوراخ فرج زن بزن. احتمالا باید خیلی خیس شده باشه.
از این خیسی استفاده کن و انگشتات رو چرب کن. بعد برو سراغ چیزی که بهش میگن چوچوله یا خروسک که بالای فرج زن زیر یک قطعه پوست هست و رنگش تقریبا به رنگ سر آلت خودت هست شاید کمی کمرنگتر... با دست چربت این قسمت رو آروم ماساژ بده و بلرزون و دستت رو روش بکش. با اطراف لبهای فرج هم خیلی آروم ور برو و همچنین اول دهانه فرج...
خوب بسته دیگه... البته نمیدونم که قصد داری بکارت رو از بین ببری یانه...
تا اینجا برای باکره موندن بود...
من فقط قصد پاسخ دادن داشتم و شرمنده هستم از مدیر عزیز سایت.
اگر به صلاح نمی بینند لطفا این مطالب را حذف کنند.
ببخشید و ممنون
سلام.
دوستانی که قبلا جواب دادن جوابهای خوب و کاملی دادند ولی یک چیز هست که نگفته مونده و حتی کاربر shahed27 کمی اشتباه نوشته بودند. اینکه از اول به فکر لذت خودت نباش و به لذت بردن همسرت فکر کن. این به نظر من که یک زن هستم اشتباه است. چون وقتی زن متوجه تحریک شدن همسرش بشه و ببینه که همسرش داره از بدن اون لذت می بره و ار کارهایی که برای زن انجام میده خودش هم فوق العاده لذت می بره، زن هم بیشتر تحریک می شه و لذت میبره. ولی وقتی زن ببینه که مرد این کارها رو داره فقط واسه لذت زن انجام میده و خودش جلو لذت بردن خودش رو گرفته، این یعنی اینکه مرد از روی احساس وظیفه داره کار انجام میده و این اصلا برای زن لذت بخش نیست.
زن وقتی تحریک می شه که بدونه همسرش هم تحریک  شده و داره لذت می بره و در عین حال بهش لذت می ده و اینها همزمان انجام می شه نه یکی یکی و به نوبت.
با سلام دوست عزیز آقای شاهد بخوبی توضیح دادند ولی اگه اجازه بدید من به عنوان یک خانم که خودم دوسال عقد بودم و محال بود با همسرم باشم و ارضا نشم راه حل های خوبی براتون دارم. برای ارضای همسر ابتدا باید به تحریکش توجه کنید. تحریک رو منوط به رختخواب نکنید. با پیامهای تحریک کننده اونو آماده کنید. این نکته مهم رو بدونید که خانمها بیشتر از راه شنوایی تحریک میشن برعکس آقایون که بیشتر بصری تحریک میشن.پس سعی کنید برای آلتتون یک اسم رمز انتخاب کنید اینطوری هم حرفهای زشت نمیزنید هم اینکه کلی میخندید هم هم اینکه همسرتون راحت تر در مورد مسائل زناشوییتون صحبت میکنه. وقتی کنارش هستید اول با نگاه و بعد با بوییدن و کلام و بعد نوازش و سپس بوسه شروع به معاشقه کنید. از گردنش و گوشهاش شروع کنید لبهاش رو حسابی ببوسید و بخورید. زبونش رو بمکید. یادتون باشه معاشقه دو طرفه است پس گاهی زبان خودتون رو به دهانش پرتاپ کنید تا اون هم زبان شما رو بمکه. حالا نوبت بدنشه. با سینه هاش مثل خودش رفتار کنید. ازشون تعریف کنید و به آرامی و از نوک شروع به لیسیدن کنید. با زبونتون به نوکش ضربه بزنید و باهاش بازی کنید. این کار همسر شما رو دیوونه میکنه و خودتونم به شدت تحریک میشید. وقتی دارید اینکارو میکنید دست همسرتون رو بگیرید و به سمت آلتتون ببرید تا اونو بگیره و ببینه چقدر تحریک شدید تا بدونه به شما هم داره خوش میگذره. یادتون باشه اعتدال رو در هر دوسینه رعایت کنید. حالا باید اروم اروم سینه هاش رو به دستاتون بسپرید و سرتون رو به سمت شکمش ببرید. اینجا هیجان انگیزترین قسمت ماجراست. همسر شما بخاطر این همه توجه شما دیوانه خواهد شد. به ارومی شکمش رو ببوسید و وانمود کنید که میخواهید به سمت آلتش برید.... اما هنوز زوده. نرید. سینه ها رو رها کنید و پاهای همسروتون رو بگیرید بالا و دوباره نگاه دیوانه واری به آلتش بندازید و ازش تعریف کنید. ولع باید از چشمانتون بباره. به آرومی کناره های داخلی رانش رو ببوسید و لیس بزنید و آهسته یا ناگهانی هرطور که مایلید... به سمت آلتش برید و اونو بمکید. منظورم خود ناحیه کلیتوریس هست. اونجا هم تمیزه و خیس نشده هم محل تحریک خارجی خانمهاست. گاهی با زبون باهاش بازی کنید و گاهی بمکیدش. برخلاف شما آقایون که ساک برای شما حداقل دو دقیقه باید طول بکشه این عمل برای ما خانومها سی ثانیه هم طول نمیکشه که ارگاسم میشیم. فقط حواستون باشه که اگه همسرتون ارگاسم شد دیگه برای شما انرژی نداره. پس در حالت تحریک نگهش دارید و نذارید ارضا بشه. بعد و در انتهای رابطه که شما هم ارضا شده باشید به راحتی با دستتون میتونید با کلیتوریسش بازی کنید و همزمان سینه اش رو بخورید و اونو ارضا کنید. اینم یادتون باشه که شما هم به اون یاد بدید که برای شما از سکس دهانی استفاده کنه. من میدونم شما مردها چه لذتی میبرید وقتی ما خانمها انقدر برای آلت شما شخصیت قائل میشیم. امیدوارم به درد تمام آقایونی بخوره که نمیخوان دوران عقد از دخول استفاده کنند و البته میخوان همسرشون هم لذت ببره
خب عزیز من کی میخاد بفهمه که شما پرده خانومت رو برداشتی یا نه.پس راحت باش.از کاندوم استفاده کن تا بچه دار هم نشین.البته اون کارهایی هم که نفر اول به صورت کامل گفتن برای قبل از دخول ضروریه


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

() (چگونه مرد را به اوج لذت برسانیم) (چگونه یک مرد را به اوج لذت برسانیم؟) (سكس در دوران عقد) (نامزدی) (�����ی� �ی��) (����� ی�� �� �ی���) (سینه) (معاشقه وملاعبه) (������ ��� �ی� ��) (���� ��ی�� �����) (��� ���� ��ی) (واژن) (معاشقه و ملاعبه) (چگونه همسرم را به ارگاسم برسانم ) (��� ��� ��� � ��� ���� �� ������ ������ ������ ���) (�������� ��� �Ǎ������� �����) (تر و تازه) (چگونه زنم را در دوران عقد ارضا کنم) (����ی ����� ������� ���ی �ی�) (�ǘ ) (���� �ی ���ی ����) (������ ��������� �ǁ��) (����� �ی��� �� ����) (شکمو) (سكس) (مکیدن) (واژن همسرم) (����ی� ��� ����) (��ی�� ���ی ��ی�) (����ǎ) (سوراخ)