پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

پرده بکارت وقتی پاره می شود آیا همون موقع خون میاد؟ از کجا بفهمیم که پاره شده (دوران نامزدی)؟ آیا امکان داره پرده پاره بشه و خون نیاد بعد چند ساعت بیاد اون هم برای یک شب (1 شب تا 9-8 صبح)؟ اگر موقع عادت ماهیانه باشه و عمل نزدیکی و دخول کامل رخ نده بعد چند ساعت خون بیاد (همون لحظه خون نیاد) فرض بر پریود بزاریم ولی برای یک شب خون بیاد دیگه نیاد آیا احتمال اینکه پرده پاره شده وجود داره یا نه؟

2 پاسخ 2

پاره شدن پرده بکارت معمولا بسیار خفیف همراه با خونریزی اندک در حد چند قطره است و پس از دقایقی بند می آید مگر این که در موقع نزدیکی به علت فشارهای مکانیکی و مقاربت غیر صحیح عروق دیواره واژن پاره گردد که در این صورت خونریزی شدید و احتیاج به عمل جراحی پیدا می کند. در موارد بسیار نادری نیز سوراخ پرده بکارت به قدری بزرگ است که حتی با مقاربت هیچ گونه پارگی و خونریزی در آن رخ نمی دهد.

برگرفته از پرسمان
برای بعضی دختر ها پاره شده پرده حتی با خون ریزی هم همراه نیست. معاینهش هم کار هر کسی نیست.
عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(خونریزی بکارت) () (پرده بکارت) (بکارت) (پرده بکارت پاره شده) (پاره شدن پرده بکارت در دوران نامزدی) (پرده بكارت) (عادت ماهانه ازکجا در میاد) (چگونه بفهمیم پرده بکارت پاره شده است) (چه موقع باید غسل جنابت کرد) (پاره شدن پرده در نامزدی) (پاره شدن پرده بکارت دردوران نامزدی)