پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

من پسری هستم 21 ساله ساکن تهران. از حدود 3 سال پیش متأسفانه گرفتار همجنس گرایی شده ام و مرتبا در تلاش برای یافتن دوستان همجنس گرا بوده ام (بیشتر از طریق یاهو مسنجر و روم مربوط به همجنس گرایان!) مع الاسف 3 بار دوستانی یافتم و روابطی با آنها داشته ام ولی به لطف خدا هر بار امکان دخول از من و آنها سلب شد. و رابطه در حد لب گرفتن و ساک زدن دو طرفه در اتومبیل (با دو نفر) و رفتن به منزل و عریان شدن و خوابیدن روی یکدیگر (با یک نفر) خلاصه شد که در مورد آخر نیز به حمدالله حالت تهوع به من دست داد و دخول از هر دو نفر موجب نشد. اکنون به لطف خدا از گذشته خود به شدت پشیمانم و در تلاش برای توبه و جبران گذشته هستم. حال از شما 2 سوال دارم : 1) آیا در مورد من باید حدی جاری شود؟ (برای اجرای حد به کجا مرجعه کنم؟) 2) چگونه باید توبه کنم؟ (البته ممکن است این قسمت از سؤال به احکام مربوط نشود در صورت امکان آن را پاسخ فرمایی و یا به گروه مربوطه ارجاع دهید.)

2 پاسخ 2

برای توبه از این گناه بسیار زشت و بزرگ لازم نیست به جایی مراجعه کنید. تنها لازم است اولا این عمل را واقعا ترک کنید و ثانیا هر وقت یادتان افتاد از خداوند با استغفار طلب بخشش نمایید. ظلمت و تاریکی حاصل از این گناه را نیز با اعمال خیر و انجام عبادات مانند نماز اول وقت، شرکت در مجالس و مساجد جبران نمایید. قران کریم می فرماید: ان الحسنات یذهبن السیئات. نیکی ها بدی ها را محو می کند.

برگرفته از پرسمان
طبق مواد 235 و 236 قانون مجارات اسلامی کار صورت گرفته مصداق جرم تفخیذ است که مجازات آن 100 ضربه شلاق است اما با توجه به اینکه یکی از اهداف مجازات تادیب و اصلاح فرد و نیز ایجاد بازدارندگی در جامعه است و شما به اذعان خودتون پشیمان هستید توبه می تواند شما را بازپروری کند


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

() (�ǘ ) (͘� �ی��ی� ��� ������) (همجنس) (������ ��������� �ǁ��) (عریان) (همجنس بازی) (همجنس گرایی) (همجنس باز)