پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


خوردن یه سیخ دنبلان یه روز در میان آیا در صفت ثانویه مردانه تأثیر دارد و آیا ضرر داره یا نه؟ همچنین می خواستم بدونم واسه افزایش هورمون مردانه (آندروژن) چه کار می تونم بکنم؟ آیا خوردن دنبلان مفید است و تا چه مدت و به چه دستوری؟ و اینکه دنبلان ترشح بیضه ها رو کم کار نمی کنه؟ چطور می تونم آندروژن رو زیاد کنم چون فکر می کنم جرأتم کمه؟

1 پاسخ 1

خوردن دنبلان از نظر شرعی حرام است و از نظر پزشکی هیچ گونه خاصیت دارویی در زمینه ای که شما انتظار دارید، ندارد (برخلاف آنچه در بین مردم رایج است) یعنی با خوردن دنبلان کلیه مواد آندروژنی تشکیل دهنده آن در معده و روده هضم و به مولکول های ساده اولیه شکسته می شود و سپس وارد خون می شود و مانند سایر مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. به علاوه دارای مواد زائد و آنتی ژن هایی است که به صورت عامل محرک و بیماری زا می تواند در بدن عمل کند و عوارضی را به دنبال داشته باشد که به صورت دقیق و علمی مورد شناسایی قرار نگرفته است.
این را بدانید که اگر دنبلان از نظر پزشکی مفید بود در دنیای غرب پیش از من و شما به آن روی آورده و در کتب مرجع پزشکی از آن به عنوان یک داروی موثر نام می بردند. در حالی که در کتب پزشکی هیچ اثری از استفاده این ماده به عنوان دارو وجود ندارد.
میزان هورمون مردانه به عوامل متعددی شامل عوامل ارثی، محیطی و ... بستگی دارد و یک عامل خاص در کم و زیادی آن دخیل نیست. برای افزایش جرأت خود بهتر است بجای درمان دارویی به درمان رفتاری بپردازید و خود را در شرایطی که از آن می ترسید بیشتر قرار دهید. در این صورت آهسته، آهسته ترس از وجود شما رخت خواهد بست و جربزه کافی پیدا خواهید کرد. البته شجاعت یا جربزه نیز به عوامل متعددی از جمله علل خانوادگی بستگی دارد.

برگرفته از پرسمان


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(خواص دنبلان) (دنبلان) (خواص دنبلان گوسفندی) (دنبلان گوسفندی) (خواص دنبلان برای اسپرم) (خواص دنبلان گوسفند) (فواید دنبلان) (دنبلان گوسفند) (دنبلان گوسفند+خواص) (خواص دمبلان) (خاصیت دنبلان) (خواص بیضه گوسفند) (خوردن دنبلان) (مضرات خوردن دنبلان) (خواص دنبلان برای مردان) (خاصیت دنبلان گوسفندی) (مضرات دنبلان) (خواص دنبالان) (خوردن دنبلان چه حکمی دارد) (فواید دنبلان گوسفندی) (دنبالان) (دنبلان چیست) (حکم خوردن دنبلان) (خواص دنبلان ) (بیضه گوسفند) (خوردن بیضه گوسفند) (خواص بیضه گوسفندی) (فواید دنبلان گوسفند) (دمبلان گوسفند) (حکم شرعی خوردن دنبلان) () (فواید دنبالان) (فواید بیضه گوسفند) (خاصیت دمبلان) (خوردن دنبلان گوسفند) (مضرات دنبلان گوسفندی) (بیضه گوسفندی) (خوردن بیضه) (خاصیت دنبلان گوسفند) (خواص دم بلان) (عوارض خوردن دنبلان) (خواص دمبلان گوسفند) (خواص و مضرات دنبلان) (خواص خوردن دنبلان) (فواید خوردن دنبلان) (تاثیر دنبلان) (خاصیت بیضه گوسفند) (فواید دمبلان) (خواص تخم گوسفند) (چرا خوردن دنبلان حرام است؟) (هورمون دنبلان) (دنبلان ) (خوردن دنبلان از نظر پزشکی) (خواص درمانی دنبلان گوسفند) (مضرات دنبلان گوسفند) (فواید خوردن بیضه گوسفند) (فوايد دنبلان) (تخم گوسفند) (فواید و مضرات دنبلان) (خوردن دمبلان) (حکم خوردن بیضه گوسفند) (خواص دونبالان) (خاصیت دنبالان) (خواص خوردن دنبلان چیست) (دنبلان خوردن) (عوارض دنبلان) (دنبلان چيست) (دنبلان چه خاصیتی دارد) (خواص دنبلان بره) (فواید و مضرات خوردن دنبلان) (فواید بیضه گوسفندی) (خواص دومبلان) (آيا خوردن دنبلان حرام است) (خواص خوردن بیضه) (حکم شرعی دنبلان) (خواص خوردن بیضه گوسفند) (خواص دونبلان) (خواص دنبلان) (خواص دنبلان گوسفندی برای مردان) (حکم دنبلان) (خاصيت دنبلان) (خواص بيضه گوسفند) (فوایددنبلان) (تاثیر دنبلان بر اسپرم) (خواص دارویی دنبلان) (فواید تخم گوسفند) (فواید خوردن بیضه) (فواید خوردن دنبلان گوسفند) (خاصیت دمبلان گوسفند) (دنبلان گوسفند ) (خواص درمانی دنبلان) (ضرر دنبلان) (ضررهای دنبلان) (دانبالان) (دنبلان خواص) (ضرر خوردن دنبلان) (فواید دونبالان) (خواص دنبلان گوسفند ) (دنبلان برای بیضه ضرر دارد) (آیا خوردن دنبلان حرام است؟)