پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


خوردن یه سیخ دنبلان یه روز در میان آیا در صفت ثانویه مردانه تأثیر دارد و آیا ضرر داره یا نه؟ همچنین می خواستم بدونم واسه افزایش هورمون مردانه (آندروژن) چه کار می تونم بکنم؟ آیا خوردن دنبلان مفید است و تا چه مدت و به چه دستوری؟ و اینکه دنبلان ترشح بیضه ها رو کم کار نمی کنه؟ چطور می تونم آندروژن رو زیاد کنم چون فکر می کنم جرأتم کمه؟

1 پاسخ 1

خوردن دنبلان از نظر شرعی حرام است و از نظر پزشکی هیچ گونه خاصیت دارویی در زمینه ای که شما انتظار دارید، ندارد (برخلاف آنچه در بین مردم رایج است) یعنی با خوردن دنبلان کلیه مواد آندروژنی تشکیل دهنده آن در معده و روده هضم و به مولکول های ساده اولیه شکسته می شود و سپس وارد خون می شود و مانند سایر مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. به علاوه دارای مواد زائد و آنتی ژن هایی است که به صورت عامل محرک و بیماری زا می تواند در بدن عمل کند و عوارضی را به دنبال داشته باشد که به صورت دقیق و علمی مورد شناسایی قرار نگرفته است.
این را بدانید که اگر دنبلان از نظر پزشکی مفید بود در دنیای غرب پیش از من و شما به آن روی آورده و در کتب مرجع پزشکی از آن به عنوان یک داروی موثر نام می بردند. در حالی که در کتب پزشکی هیچ اثری از استفاده این ماده به عنوان دارو وجود ندارد.
میزان هورمون مردانه به عوامل متعددی شامل عوامل ارثی، محیطی و ... بستگی دارد و یک عامل خاص در کم و زیادی آن دخیل نیست. برای افزایش جرأت خود بهتر است بجای درمان دارویی به درمان رفتاری بپردازید و خود را در شرایطی که از آن می ترسید بیشتر قرار دهید. در این صورت آهسته، آهسته ترس از وجود شما رخت خواهد بست و جربزه کافی پیدا خواهید کرد. البته شجاعت یا جربزه نیز به عوامل متعددی از جمله علل خانوادگی بستگی دارد.

برگرفته از پرسمان


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(خواص دنبلان) (دنبلان) (خواص دنبلان گوسفندی) (دنبلان گوسفندی) (خواص دنبلان برای اسپرم) (خواص دنبلان گوسفند) (فواید دنبلان) (دنبلان گوسفند) (دنبلان گوسفند+خواص) (خواص دمبلان) (خاصیت دنبلان) (خواص بیضه گوسفند) (خوردن دنبلان) (مضرات خوردن دنبلان) (خواص دنبلان برای مردان) (خاصیت دنبلان گوسفندی) (مضرات دنبلان) (خواص دنبالان) (خوردن دنبلان چه حکمی دارد) (فواید دنبلان گوسفندی) (دنبالان) (دنبلان چیست) (حکم خوردن دنبلان) (خواص دنبلان ) (بیضه گوسفند) (خوردن بیضه گوسفند) (خواص بیضه گوسفندی) (فواید دنبلان گوسفند) (دمبلان گوسفند) () (حکم شرعی خوردن دنبلان) (فواید بیضه گوسفند) (فواید دنبالان) (خاصیت دمبلان) (خوردن دنبلان گوسفند) (مضرات دنبلان گوسفندی) (خاصیت دنبلان گوسفند) (بیضه گوسفندی) (خوردن بیضه) (عوارض خوردن دنبلان) (خواص دم بلان) (خواص دمبلان گوسفند) (خواص و مضرات دنبلان) (خواص خوردن دنبلان) (فواید خوردن دنبلان) (تاثیر دنبلان) (خاصیت بیضه گوسفند) (فواید دمبلان) (خواص تخم گوسفند) (چرا خوردن دنبلان حرام است؟) (هورمون دنبلان) (خوردن دنبلان از نظر پزشکی) (دنبلان ) (خواص درمانی دنبلان گوسفند) (مضرات دنبلان گوسفند) (فواید خوردن بیضه گوسفند) (فوايد دنبلان) (تخم گوسفند) (فواید و مضرات دنبلان) (خوردن دمبلان) (حکم خوردن بیضه گوسفند) (خواص دونبالان) (خاصیت دنبالان) (خواص خوردن دنبلان چیست) (دنبلان خوردن) (عوارض دنبلان) (دنبلان چيست) (دنبلان چه خاصیتی دارد) (خواص دنبلان بره) (فواید و مضرات خوردن دنبلان) (خواص دومبلان) (آيا خوردن دنبلان حرام است) (خواص خوردن بیضه) (فواید بیضه گوسفندی) (خواص خوردن بیضه گوسفند) (حکم شرعی دنبلان) (خواص دنبلان) (خواص دونبلان) (حکم دنبلان) (خاصيت دنبلان) (خواص بيضه گوسفند) (خواص دنبلان گوسفندی برای مردان) (تاثیر دنبلان بر اسپرم) (خواص دارویی دنبلان) (فوایددنبلان) (فواید تخم گوسفند) (ضرر دنبلان) (دنبلان گوسفند ) (فواید خوردن بیضه) (خواص درمانی دنبلان) (فواید خوردن دنبلان گوسفند) (خاصیت دمبلان گوسفند) (دنبلان خواص) (دانبالان) (خواص دنبلان گوسفند ) (دنبلان برای بیضه ضرر دارد) (ضرر خوردن دنبلان) (فواید دونبالان) (ضررهای دنبلان) (فواید دمبلان گوسفند)