پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

فرق لواط و همجنس بازی چیست؟ آیا می تواند با برادر کسی که با او این کار را کرده ازدواج کند؟ آیا اصلا می تواند ازدواج کند آن هم ازدواج سالم؟ آیا چنین کسی با قوم لوط محشور می شود؟ لطفا صریح پاسخ دهید.

1 پاسخ 1


لواط انجام عمل جنسى بین دو جنس مذکر است به گونه ای که دخول در دُبر محقق بشود واسم دیگرش هم جنس بازی است
همجنس گرایی در اسلام و همه ادیان الهی حرام است . لواط از گناهان بزرگ است. شخصى که مرتکب این عمل شنیع مى‏شود، از نظر خدا و رسول او و ملائکه مورد لعنت واقع مى‏شود و اگر در حال بلوغ و یا اختیار، اراده و عقل مرتکب این عمل شده باشد و بدون توبه واقعى مرده باشد، عذاب او شدید خواهد بود. پیامبر اکرم(ص) مى‏فرماید: «وقتى که لواط ‏کننده در قبر نهاده شد بیشتر از سه روز باقى نمى‏ماند و خداوند او را میان قوم هلاک شده لوط پرتاب مى‏کند و روز قیامت هم با آن قوم ستمکار محشور مى‏شود» ، V}(میزان‏الحکمه، ج 11، ص 5369){V. حال اگر هر دو یا یکى بالغ بوده و عمل لواط در نزد حاکم شرع یا با اقرار و یا شهادت شهود، ثابت شود، باید حد شرعى بر او جارى گردد و حد آن به یکى از چند صورت است: الف) کشتن با شمشیر و امثال آن، ب ) سوزاندن، ج ) دست و پاى او را بسته و از کوه پرتاب کنند، د ) سنگسار کردن، ه ) خراب کردن دیوار بر روى او. البته هر کدام را حاکم صلاح بداند، اجرا مى‏کند و این در صورتى است که دخول محقق شده باشد. اما اگر دخول نکرده باشد، حد آن صد ضربه شلاق است. حال اگر قبل از شهادتِ شهود توبه کند، حد ساقط مى‏شود؛ ولى اگر لواط کننده و مفعول یا یکى از آنها بالغ نبوده‏اند حد جارى نمى‏شود؛ بلکه اگر نزد حاکم ثابت شود تأدیب مى‏شوند و چون بالغ نبوده‏اند، گناهى در نامه عمل آنها نوشته نمى‏شود ، V}(تحریرالوسیله، ج 4، ص 198 و 199){V. کسى که خداى ناخواسته با پسرى عمل لواط انجام داده، اگر یقین دارد که هنگام عمل حتی قسمت کمی از آلت داخل در دبر شده است، خواهر و دختر و مادر لواط دهنده بر لواط کننده حرام است، ولى دختر و مادر فاعل بر مفعول حرام نیست. بله، اگر عمل لواط به صورت متقابل انجام شده باشد؛ یعنى، هر یک هم فاعل بوده و هم مفعول، ازدواج با افراد مذکور براى هر دو حرام است. اما اگر لواط به حدّ دخول نرسیده و فقط در حد تفخیذ انجام گرفته و یا اگر الان شک دارد که آیا لواط همراه با دخول بوده یا به صورت تفخیذ انجام شده، افراد مذکور حرام نمى‏شوند و ازدواج با آنها مانعى ندارد.

برگرفته از پرسمان


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(لواط چیست) (لواط) (تفخیذ چیست) (لواط چیست؟) (لواط چيست) (تفخیذ یعنی چه) (هم جنس بازی چیست) (همجنس بازی چیست؟) (تفاوت همجنسگرایی و همجنس بازی) () (عمل لواط چیست) (لواط چيست؟) (همجنس بازی یعنی چه) (لواط چیه) (لواط بازی) (همجنس بازی) (تفخیذ چیست؟) (همجنس بازي چيست) (هم جنس بازی چیست؟) (تفخیذ) (همجنس بازی چگونه است) (لواط با برادر) (فرق لواط با همجنس گرایی در چیست؟) (هم جنس بازي چيست) (هم جنس بازی یعنی چه) (لواط یعنی چه) (تفخيذ چیست) (همجنس بازی یعنی چه؟) (عمل لواط جیست) (انجام عمل لواط) (هم جنس بازی یعنی چی) (هم جنس بازی چگونه است) (هم جنس بازی یعنی چه؟) (همجنس گرایی چیست) (همجنس) (شک در لواط) (لواط کردن چیست) (قوم لوط) (کتاب مقدس هندوان) (همجنس گرایی) (هم جنس بازی چیه) (همجنس بازی یعنی چی) (همجنسبازی) (همجنسگرای یعنی چه) (هم جنس بازی چگونه است؟) (همجنس باز) (معنی لواط چیست)