پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

من دختری 25 ساله هستم. نمی دونم که چه جوری باید سؤالم را مطرح کنم راستش من زمانی که 5 یا 6 سالم بود یکی از پسرهای فامیل وقتی خونشون بودیم من را به طبقه بالا برد بعد با من نزدیکی کرد یادم نیست که چه کار می کرد من آن موقع اصلا نمی دونستم برای چی داره این کار را میکنه حتی نمی دونستم که پرده بکارت وجود داره تا اینکه این موضوع را فهمیدم از آن موقع خیلی نگرانم به خدا قسم می خورم که هیچ وقت توی زندگیم خطا نکردم هیچ وقت با پسری ارتباط نداشتم خیلی از کارها را نکردم آن روز هم هیچی نمی دونستم الان خیلی می ترسم که به بکارتم آسیبی رسیده باشه آن قدر می ترسم که دکتر نرفتم حتی می ترسم این موضوع را با نامزدم مطرح کنم وقتی اینو بهش بگم چه جوری بهش ثابت کنم که همون یک دفعه بوده به نظر شما دکتر می تونه ثابت کند که این کار خیلی وقته اتفاق افتاده و اینکه اگر من بهش نگم امکان این هست که بعد از 19 سال اگر من نزدیکی کنم خونی بیاد؟ واقعا نمی دانم چی باید بگم کی باورش میشه فقط خدایی که بالا نشسته میدونه که من راست میگم هیچ دلیلی برای اثبات حرفم ندارم کمکم کنید که چه کار کنم؟

4 پاسخ 4

با توضیحی که فرموده اید به احتمال بسیار زیاد مشکلی برای دوشیزگی شما ایجاد نشده است چون یقین ندارید که با شما دقیقا نزدیکی شده باشد احتمال دارد فقط در حد ارتباط ظاهری، عملی صورت گرفته باشد و به بکارت شما نیز هیچ آسیبی نرسیده باشد ولی در عین حال بهترین کار در این موقعیت این است که با کمال آرامش و خونسردی به یک نفر پزشک متخصص زنان و زایمان (خانم باشد) مراجعه فرمایید تا با یک معاینه سطحی پاسخ دقیق به شما داده شود. (دکتر حسن قدوسی زاده)
در صورتی که برای شما مشکلی هم پیش آمده باشداین مورد قابل ترمیم است. در صورتی که با عمل جراحی اقدام با ترمیم آن کنید, تا حدود زیادی از این نظر آسوده می شوید. البته لازم نیست به همسر آینده خود چیزی در این مورد بگویید. نسبت به گذشته دغدغه به خود راه ندهید, چون باعث افسردگی بیشتر شما می شود و بیماری زا خواهد بود.

برگرفته از پرسمان
بر فرض اگر هم پارگی صورت گفته باشه چون توی این 19 سال دخول صورت نگرفته احتمالا بسیار بالا اولین بار با خونریزی انجام می شه. سعی کنید مسئله رو در کمال آرامش حل کنید و به یاد داشته باشید شما اشتباهی نکردید که به خاطرش شرماسار باشید.
سلام به نظرمن اصلا مشکلی نداری حتی اگه دخول هم صورت گرفته باشه ولی موافقم که یه متخصص زنان ببینتت معاینه واژن انجام میده و یه نامه بامهرخودش مبنی بر پاره نشدن پرده بکارت بهت میده نگران نباش
به نظر من که یک آقا هستم به هیچ وجه به همسرتون نگویید چون من ی مشگل تقریبا نزدیک به این تو زندگیم پیش اومد من نتونستم هضمش کنم و زندگیم آخر به جدایی انجامید پس هرکاری انجام بدید ونگذارید همسرتون بفهمه


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

() (بکارت) (پارگی بکارت) (پرده بکارت من سالم است؟) (دختری 25 ساله هستم) (پرده بکارت)