پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


من در یک زمینه خاص اطلاعات مفیدی دارم و می توانم به کسانی که در این زمینه مشکلی دارند، کمک کنم. چگونه می توانم به آخرین پرسش های مرتبط با این زمینه در پرسشکده دسترسی داشته باشم و به آنها پاسخ دهم؟

1 پاسخ 1

اینکه قصد دارید دانش خود را به دیگران هدیه کنید نشانه بخشندگی شماست. پرسشکده مفتخر است که چنین بستری فراهم آورده و از همه فارسی زبانانی که در این سامانه فعالیت می کنند سپاسگذاری می نماید.

اگر در یک زمینه خاص مانند بورس تخصص دارید و می خواهید بلافاصله به آخرین پرسش های مرتبط با این زمینه دسترسی داشته باشید کافیست تا از سیستم ار اس اس (RSS) پرسشکده استفاده نمایید. مثلا برای همین بورس به بخش جستجو بروید و بورس را جستجو کنید. بعد از نمایش نتایج صفحه مخصوص کلیدواژه بورس را پیدا و بر روی آن کلیک کنید. اگر از جستجوی پرسشکده استفاده می کنید دقت کنید تا گزینه "کلیدواژه ها را هم بگرد" تیک خورده باشد. در این صورت نتایج جستجو در کلیدواژه ها (در صورت وجود نتیجه) بصورت مجزا برای شما نمایش داده خواهد شد.

بعد از ورود به صفحه کلیدواژه مورد نظر (بورس) بر روی شمایل (آیکون) نارنجی رنگ پایین صفحه  کلیک نمایید. توجه داشته باشید آیکون ار اس اس که در سمت چپ سایت در کنار آیکون فیس بوک و آیکون توییتر تعبیه شده است مربوط به آخرین سوالات اضافه شده است و ممکن است این سوالات در زمینه های مختلف باشند. پس بر روی ار اس اس مخصوص همان کلیدواژه کلیک کنید. در صفحه ای که باز می شود آخرین پرسش های مربوط به کلیدواژه بورس دیده می شود. کافیست آدرس این فید ار اس اس را در نرم افزار های فیدخوان (RSS Reader یا Feed Reader) و یا سامانه های اینترنتی فیدخوان مانند Google Reader ثبت نمایید و با مراجعه به آنها از آخرین به روزرسانی های مربوط به آن زمینه خاص آگاه شوید و در صورت مایل به مطالعه یا درج پاسخ برای آنها بپردازید.


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

()