پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


جستجو ویژه جدول پرسشکده چیست؟

1 پاسخ 1

اگر در حل و یا در طراحی جدول خود به مشکل برخورده اید، جستجوی ویژه جدول پرسشکده بهترین راهنما برای شما می باشد. در این بخش شما می توانید به انبوه کلمات و اصطلاحات متداول جدولی دسترسی داشته و در میان آنها برحسب نیاز جستجو نمایید.

جستجوی ویژه جدول پرسشکده

بخش جستجوی ویژه جدول، بعد از یک دوره آزمایشی، به طور رسمی از اوایل مهر ماه سال 1389 در سامانه پرسشکده قرار گرفت. جستجوی ویژه جدول مخصوص علاقه مندان و طراحان به جدول، طراحی و پیاده سازی شده است. در بخش جستجو ویژه جدول پرسشکده این امکان برای شما فراهم شده است تا بتوانید هم در میان واژه های جدولی و هم در بین توضیحات آنها به دنبال عبارت موردنظر خود بگردید. در ادامه هر دوی این حالات تشریح می گردند:

جستجوی واژه ها
فرض کنید در حال حل یا طراحی یک جدول باشید و نیاز به دانستن واژه ای داشته باشید که چهار حرفی باشد و حرف دوم و چهارم آن از قبل مشخص شده باشد. به عنوان مثال حرف دوم آن "ی" و حرف آخر آن "ن" باشد. شما می توانید به راحتی در میان کلمات و اصطلاحات جدولی به دنبال چنین واژه ای بگردید. کافیست در سمت راست جعبه جستجو، گزینه جعبه را انتخاب کرده و در جعبه جستجو عبارت "-ی-ن" یا "؟ی؟ن" را وارد کنید و دکمه جستجو را بزنید. بدین ترتیب واژگان جدولی که چهار حرفی باشند و در عین حال حرف دوم آن ی و حرف آخر آنها ن باش، برای شما لیست خواهد شد. با انتخاب هر یک از این واژگان توضیح یا توضیحات آن واژه برای شما به نمایش درخواهد آمد.

جستجوی توضیحات
این امکان برای جستجوی مستقیم یک سوال جدولی در پایگاه داده مخصوص جدول پرسشکده می باشد. به عنوان مثال اگر در جدول با عبارت "خوش هیکل" برخورد کنید می توانید این عبارت را در اینجا جستجو کرده و جواب آن را بیابید. البته لازم نیست کل عبارت را دقیقا وارد کنید. مثلا در این مثال کافیست عبارت "خوش" را جستجو کنید. در این صورت تمام عباراتی که در آنها واژه "خوش" وجود داشته باشد، برای شما به نمایش درخواهد آمد.


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(پرسشکده) (اصطلاحات جدولی) (پرسشکده جدول) (کلمات جدولی) (اصطلاحات جدول) (سوالات جدولی) (ویژه در جدول) (سایت پرسشکده) (پرسشكده) (اصطلاحات جدولي) (سوال جدولی) (جستجو در جدول) (پرسش کده) (واژه های جدولی) (لغات جدولی) (کلمات جدول) (جدول) () (پرسشکده ) (حل کلمات جدول ) (جستجوگر در جدول) (جستجو کلمات حل جدول) (کلمات پرسشکده) (از این جهت در جدول) (ویژه درجدول) (كلمات جدولي) (سوال های جدولی) (ویژه پرسشکده) (جواب سوال های جدول) (لغات جدول) (حل سوالات جدول) (واژگان جدولی) (حل جدول) (جدول پرسشکده) (حل پاسخها در جدول) (واژگان جدول) (فرسشکده) (واژه های حل جدول) (واژه های جدول) (سایت پرسش کده) (سرچ کلمات جدول) (سايت پرسشكده) (همیشگی در حل جدول) (برسشکده) (ط¬ط¯ظˆظ„) (سوالهای جدولی) (اصلاحات جدولی) (www.porseshkadeh.com) (مارچوبه پرسشکده) (کلمات جدولی ) (�����ی� �ی��)