پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


برنامه MR Simulator چگونه نصب می شود؟

1 پاسخ 1

برنامه MR Simulator مسئول شبیه سازی ماژول های vision tracking و robot control لیگ mixed reality می باشد و در واقع جایگزینی برای ربات های فیزیکی است. با استفاده از این برنامه تیم ها می توانند حتی بدون داشتن ربات ها به توسعه برنامه های خود بپردازند و نتایج را مشاهده کنند.
برای نصب MR Simulator باید ابتدا از نصب کتابخانه های DeluxeML، SDL_Net و Libmr_common مطمئن شوید. بعلاوه اطمینان حاصل کنید که آدرس این کتابخانه ها به filepath سیستم اضافه شوند. بعد از نصب کتابخانه های موردنیاز می توانید با تایپ دستور make در ترمینال، برنامه را نصب نمایید.
بعد از نصب برنامه، و البته قبل از اجرای آن، ابتدا باید سرور را اجرا نمایید. بعد از اجرای سرور، برای اجرای MR Simulator دستور ./MR_Simulator را در ترمینال تایپ نمایید.
وقتی سیمولاتور (شبیه ساز بازی) اجرا شد، می توانید دستورات زیر را برای آن ارسال نمایید:
دستور Separate یا s یا S: این دستور برای پخش کردن ربات ها در میدان بازی می باشد. با ارسال این فرمان فاصله ربات ها از همدیگر طبق تنظیمات موجود در فایل config.ini تنظیم می شود.
دستور reposition یا r یا R: این دستور برای انتقال ربات به یک نقطه مشخص از زمین استفاده می شود. بعد از فرمان reposition، شناسه ربات و مولفه های x و y جدید آورده می شود. به عنوان مثال "R 1 100 100" ربات شماره 1 را به مکان (100, 100) منتقل می کند.


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده