پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

دخترر 27 ساله و مجرد هستم ، حدودا 1 سال و نیم با مردی متاهل که 3 تا بچه داره رابطه دارم . من باکره بودم ولی تو این مدت دو بار حامله شدم که بار اول باعث شد یه تخمدانمو از دست بدم و بار دوم کورتاژ کردم ..... در کل رابطه ی خوب و ارامش بخشی داریم اما با توجه به وضعیت الان من و اتفاقاتی که برای من افتاده دیگه نمیتونم ازدواج کنم و به شدت هم ایشون رو دوست دارم و دلم میخواد مال خودم بشه قانونی میتونم اقدام کنم که منو عقد رسمی کنه؟

3 پاسخ 3

چون طبق قانون دختر باکره با اذن پدر می تواند ازدواج کند و چون باکره بودن شما از بین رفته است در این رابطه نظر علما با یکدیگر تفاوت دارد: ۱ ـ اجازه پدرلازم نیست: (نظر آیات عظام: امام خمینی، خامنه ای، تبریزی، فاضل لنکرانی و وحید خراسانی) ۲ ـ اجازه لازم است: (نظر ایات عظام: بهجت، مکارم شیرازی، نوری همدانی و سیستانی) توجه: دختری که بکارتش را به خاطر بازی، ورزش و امثال آن از دست داده، حکم دختر باکره را دارد.
سلام اولا شما خیلی اشتباه کردید که با یک مرد متأهل رابطه برقرار کردید باید برای ازدواج دوم این مرد اجازه همسر اول ایشون باشه شما ازکجا میدونید که این مرد به شما هم خیانت نکنه؟؟؟
خانم در سن بیست هفت سالگی با مرد هوس بازی که سه تا بچه داره کارت کاملا اشتباه هست اون که به سه تا بچه اش خیانت کرده به تو و بچه اینده تو هم خیانت خواهد کرد .زود از این رابطه برو بیرون این که میگی دوستش داری هوس هست و بس


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

()