پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

سلام مردی هستم 35 ساله مدت ده سال است که با دختر عموی خود ازدواج کرده ام و سه فرزند داریم و خانومم به من خیلی وابسه است. متاسفانه من در دوران نوجوانی از 12 تا 15 سالگی با زن عموی خود رابطه داشتم. در آن دوره عموی من بیماری سختی داشت که در خانه بستری بود و من شبها برای کمک در خانه انها میخوابیدم. اون زمان خانواده ما بخاطر شرایط عموم در وضعیت روحی خیلی بدی قرار داشت و فقط برای اینکه لحظاتی اون غم رو فراموش کنیم تن به این رابطه میدادیم تا ناله های عموم که به شدت از بیماری پارکینسون رنج میبرد را فراموش کنیم. به تازگی متوجه شدم که انگار من نباید با دختر عموم ازدواج میکردم ولی الان ده سال گذشته و من اصلا شرایط طلاق ندارم و بعد فوت عموم هم با زن عموم رابطه نداشتم. بهم کمک کنید باید چیکار کنم فقط حرف از طلاق نزدید که اصلا امکانش را ندارم زیرا سه تا فرزندم و همسرم که به جانم بسته هستند بدبخت میشوند اخه اونها جه گناهی کردن که باید تاوان گناه دوران بچگی من را پس بدهند.

7 پاسخ 7

خیلی شرایط سختیه من جای تو بودم توبه میکردم و به زندگی ادامه میدادم.
با سلام مسئله مهمی هست. سوالتون رو حتما از کارشناسان احکام در سایت های مختلف و ... بپرسید تا حکم دقیق و وظیفه تون به شما گفته شود.
متاسفانه به هر کارشناس دینی که مراجعه کردن گفتن تنها راه طلاقه!!! اصلا منو درک نمیکنن وقتی هم اصرار میکنم که این کار واسم مقدور نیست تندی میکنن. ای کاش اصلا متوجه این مساله نمیشدم که انقدر زندگی رو واسم جهنم نکنه. ولی من امکان جدایی از زن بچم رو ندارم.
با سلام .هیچکس بهتر از خدا و امامان علیهم السلام نمیتوانند جواب شما بدهند.از کارت توبه کن وبه زیارت یکی از امامان برو و سوالت را به ان امام بگو .انشاءالله به جواب خواهی رسید . .از خدا بخواه تا جوابت را بده.ممکن است جواب صحیح طلاق باشد و ممکن است ادامه زندگی.
سلام حتما از کارشناسان دینی سوال کنید چون نه طلاق خوبه چون بچه هم دارید و نه پنهان کاری
اون سن 12 تا 15 سالگی مسلما سنی نبوده که شما از احکام سر دربیارین که آیا بعدها میتونین با دخترعموتون ازدواج کنین یا نه.اما بالاخره این اتفاق مسلما اشتباه رخ داده.باید این سوال رو از کسانی که احکام رو میدونن بپرسید و حکمش رو جویا بشید.موفق باشید
اتفاقیه که افتاده و نمیشه به عقب برگشت.خودت هم متوجه خبط و گناه خودت شدی.با بروز این مساله به خونواده فقط ضربه بیشتر میزنی.این کار هم که دیگه تکرار نشده.پس زندگی کن و در ازای گناه گذشتت با زن و بچت مهربونتر باش و از صمیم قلب دوستشون داشته باش.مطمئن باش خداوند بخشنده تر از ذهنیت ما هست


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

()