پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

سلام جوانی 32 ساله هستم 15 سال پیش در حالی که خیلی مذهبی بودم مرتکب گناهی بزرگ با خاله خود شدم و پرده بکارت او را زدم من خام و نسنجیده این کار را کردم و الان 15 سال است که همیشه با او در ارتباطم و نزدیکی میکنم بیشتر به این خاطر که ل او نکنه و او تنها با مادربزرگم زندگی میکند و خرج آنها را تا حدودی میدهم و حالا سن ازدواج من رسیده ولی او راضی نمیشود که ازدواج کنم .. از یه طرف نمیتوانم آنها را تنها بزارم و از طرفی خودم هم بلاتکلیفم .. چکار کنم ؟

6 پاسخ 6

تنهاشون بگذار و توبه واقعی کن .و ازدواج کن .اگر شده یکبار هم زیارت یکی از امامن برو .خیلی موثر هست
برادر گرامی خیلی زود اینکار را ترک کنید و توبه کنید.خیلی ببخشید ولی اینکار شما ازدواج با محرم شماست و زناست..چرا هم چین کاری رو کردید؟؟؟خاله شما هم نباید تن به این کار میداد.اینکار آینده شما رو هم تحت تاثیر گذاشته...دوستانه بگم این یه گناه کبیرس و اگه واقعا توبه کنید خدا شما رو میبخشه..
سلام. تا جاییکه خواندم پاسخ دیگران به شما بیشتر وضعیت خودتان را درنظر دارد و توجهی به شرایط خاله شما ندارد. حتی با ازدواج خودتان و توبه نیز مسولیت و عذاب وجدان وضعیت آن خانم به گردن شماست، لذا باید مقدماتی را برای آرامش معنوی و بعد ازدواج ایشان هم فراهم کنید. من به شما اینگونه توصیه میکنم: -شرایط روحی خود و ایشان را برای توبه از خطا، عدم تکرار و حداقل تماس با ایشان، خصوصاً تماسهایی در خفا و تنهایی آماده کنید. -امروزه تکنیکهای بسیار ساده و ارزان قیمتی برای جبران و ترمیم پرده بکارت خانمها بصورت درمانهای سرپایی موجود است، حتماً امکان استفاده ایشان از این درمان که حتی به اندازۀ یک نیمروز هم وقتگیر نیست را فراهم کنید. با این کار مسیر را برای ادامه زندگی عادی و ازدواج ایشان فراهم خواهید کرد. -بعداز این اقدامات درصورت امکان هم خود به مسافرت (ترجیحاً سفری زیارتی و مذهبی) عازم شوید و هم بصورت جداگانه ایشان را راهی سفری مشابه کنید و ارتباط خود را تا حد امکان با ایشان به صفر نزدیک نمایید. -در مرحله بعد درصورت ازدواج و یا حتی عدم ازدواج هرکدام از شما بنده علیرغم امر شرع اسلامی به شما توصیه میکنم که با ایشان قطع ارتباط و رحم کنید و این گناه این قطع صله رحم را به عنوان مسولیت خطایی که کردید بپذیرید، چه در حال تجرد و یا چه تاهل هر کدام از شما این مساله که بخواهید با هربار دیدار و به اصطلاح چشم در چشم شدن باهم تمام این اتفاقات را یادآوری کنید بسیار مفسده بیشتری نسبت به گناه قطع رحم دارد و طبعات آن میتواند دامنگیر زندگی آیندۀ طرفین باشد اما با قطع ارتباط و گذر زمان کم کم فراموشی به حل و فصل نسبی ماجرا کمک خواهد کرد. -اگر مادربزرگ شما نیاز به رسیدگی معنوی و مالی دارد و هزینه زندگی این خانم هم بر دوش شماست میتوانید شخص یا اشخاصی را برای رسیدگی، پرداخت خرجی و ... به نیابت انتخاب کنید و تماسهای خود را به حداقل ممکن برسانید، همچنین درصورت لزوم به رسیدگی حضوری باید شخص دیگری را همراه خود در آن مکان داشته باشید که امکان خطای مجدد و یا بحث پیرامون گذشته فراهم نباشد. نیازی نیست که این شخص ثالث حتماً از کل ماجرا اطلاع داشته باشد. -در موازات تمامی این اقدامات برای ازدواج این خانم تلاش کنید و حتی میتوانید خودتان شخص صالحی را برای ازدواج این خانم مهیا نمایید.
با نام خدا دوست گرامی شما اشتباهی را انجام دادید که هردو مقصر میباشید واینکه چرا اینگونه شد دردی را از شما دوا نمیکند اول طلب اسغفار کردن از خدا شرط اول توبه میباشد و اما شرط دوم که جنبه عملی برنامه است که دیگر حتی فکر انجام ان کار را به خودتان ندهید و برای اینکه بتوانید موفق شوید چند کار را باید انجام دهید ۱- دیگر در هیچ شرایطی تا انشاالله ازدواج نکرده اید به ان خانه پا نگدارید ۲-اگر کمک مالی برای انها انجام میدادید ان را به کس دیگری بدهید تا برای شما انجام دهد۳- سعی کنید تا میشود هیچ گونه تماس حتی تلفنی با ایشان نداشته باشید واگر مجبور شدید تحت شرایطی سخت به ان خانه بروید فراموش نکن حتما با همراه به ان خانه برو وسعی کن در محلی که ان بازی شیطانی را انجام میدادی هرگز تنها نروی ۴- برادر عزیز شما به امید خدا اقدام به ازدواج کن واصلا لازم نیست برای ا زدواج از ایشان اجازه بگیری وبا صراحت به تو میگویم تو در مقابل کسی قرا گرفته ای که بخشنده ومهربان است واینکه چرا اول بخشنده وبعد مهربان است برای اینکه جای هیچ شکی نماند که از هر گناهی که با ندامت همراه باشد میگذرد او ستار العیوب است وپوشاننده گناهان پس بیخود برای خودت بهانه ودستاویز جور نکن که نمیتوانم انها را تنها بگذارم واجازه نده که شیطان در درونت حکمرانی کند واگاه باش که این جوانی برای کسی نمانده که تو دومی باشی ونگذار روزی بیاید که دیگر پشیمانی سودی نداشته باشد وبدان که ماه همیشه پشت ابر نمیماند تا فرصت داری واین راز فاش نشده میتوانی مسیر زنگیت را عوض کنی زندگی من تا حدودی شبیه به شما بوده اما امروز چنان با ایمان وبا روحیه زنگی میکنم که فقط خدا حال مرا درک میکند وسپاسگزار او هستم که لیاقت دوباره زندگی کردن پاک را نسیب این بنده حقیر کرده و یقین دارم که اشتباهات گذشته مرا بخشیده امیدوارم شما هم موفق شوید ودر کنار خانواده زندگی ارامی را تجربه کنید پس از شر شیطان به خدا پناه ببر و از تحدید هیچ کس نترس وبدان که او در همه حال ناظر کارهای ماست و کافیست از او در خواست کمک کنیم
در پاسخ به کسی که گفتن خاله پردشو ترمیم کنه بره ازدواج کنه خب بعد اون مردی که بیاد با این خاله ازدواج کنه چه گناهی کرده فک میکنه دختره باکره است رد صورتی که ده ها بار طی این سالها با محارمش سکس داشته حرفتون خیلی غیر منطقیه و یه کار اشتباه رو تو جامع رواج میده
حتما با متخصص دین در میا ن بگذارید


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(بکارت) (پرده بکارت)