پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

باسلام.ایا خانمی که باخودش بازی کنه وبه لذت برسه ولی لذتش به حدی نباشه که ازخودبیخودش کنه وفقط آارومش کنه یاشک کنه که به ارگاسم رسیده یانه،بایدغسل کنه؟

5 پاسخ 5

بهتره این سوالات رو از کارشناسان فقه و احکام از سایت ها یا گروه های معتبر بپرسید.
به نام خداو با سلام وقتی لذت بردید یعنی به ارگاسم رسیده و ارضا شدید(اگر ضربان در دهانه رحم حس کردید قطعاً ارضا شدید) بنظر باید غسل جنابت کنید.سعی کنید اینکارو ترک کنید که ادامه دادنش باعث عادت شده و ترکش بسیار مشکل!
سلام خانم محترم من طی تحقیقاتی که توی اینترنت داشتم فهمیدم این کار که خودتون رو تحریک کنید و آب منی خارج نشه باعث بیماری تکرر ادرار میشه ، یعنی یکی از علت های بیماری تکرر ادرار این هستش ولی در مورد گناهش من چیزی نمیدونم. و اگر هم منی خارج بشه که حکم خودارضایی رو داره و گناه هستش پس نتیجه می گیریم که هردوش خوب نیست.
من در نت مه سرچ کردم متوجه شدم که حتی با خواندن کتاب یا داستان یا حتی شنیدن حرفی که باعث شهوت شود و مایعی خارج شود حتی خیلی کم باید غسل جنابت کرد خب مصلما اگر برای لذت و توسط خود فرد باشد قطعا باید غسل کرد
سلام علیکم ملاک جنابت زنان در هنگام خروج رطوبت مشکوک ، رسیدن به اوج لذت جنسی یا اُرگاسم ( Orgasm ) است. در این حالت اگر رطوبتی از زنان خارج شود حتی بی آنکه مقاربت و نزدیکی داشته باشد؛ انجام غسل جنابت واجب می گردد. این تذکر نیز ضروری است که سایر ترشحات و رطوبت های خارج شده پاک می باشند و اگر شک بشود نیز حکم جنابت را ندارد.


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده