پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

باسلام.دختری24ساله هستم که حدود2سال است به فیلم ها وعکسهای مستهجن نگاه میکنم تا شهوتم راکاهش دهم.من به ازدواج فکرمیکنم اماهیچ وقت شرایطش برایم مهیانشده.چرا خدا کمکم نمیکند تا با ازدواج از این مشکل رهایی یابم.مگر من بنده او نیستم؟

6 پاسخ 6

خانم عزیز.بخوبی حال شما رو میفهمم.واقعا نسخه توکل کن برخدا کار راحتیه.کدوم توکل؟واقعا اینا نمیفهمن شهوت توکل حالی اش نیست؟...به هرحال توصیه من اینه زیاد فکرتو درگیر نکن.همون کسی که این نیاز رو در وجود بشر گذاشته قطعا مشکلتو درک میکنه.
به خداتوکل کنید و از صبر و نماز کمک بجویید
توکل کنید به خدا تا پیروز شوید...
باسلام.نگاه کردن به فیلم یاعکس که شهوت شما را کاهش میدهد شاید درست باشد ولی دلیلی برای بی گناهی نیست. این همان میشود خود ارضایی محض.شما هرچه زودتر این گناه را ترک کنید وبیشتر باخدا باشید.روزه ونماز و قرآن خواندن میتواند بهترین گزینه برای ازدواج شما باشند.اینکار را بکنید و نتیجه کار خود را ببینید.التماس دعا.
خواهر عزیزم من ۱۴ سال دارم ولی هرچی خواستم از خدا نه نگفت حالا شما نا امید نشید خدا کاری که نمیکند به نفعمان است ما اگر چیزی از خدا میخواهید یا زود انجام میده یا در آینده نزدیک یا انجام نمیدهد چون به نفعمان نیست .
با سلام و دعای خیر اولا نگاه کردن به تصاویر و فیلم های مستهجن ،یقینا راه درمان نیست و علی الخصوص گرفتار شده در بند شیطان است. هر کسی مشکلات دارد و باید با ان ها روبرو شود.اینکه هنوز ازدواج نکردید ،حکمی از جانب خداوند است،خداوند خیر و صلاح بنده اش را میخواهد.پس در رابطه با این مسئله به خداوند کریم توکل کنید یک قاعده کلی:توکل،توسل،تامل .با درک این واژه ها میتوانید را درست را انتخاب کنید. برای درمان شهوت سعی کنید راه درست را انتخاب کنید.و اگر بیشتر فکر کنید حتما راه را پیدا میکنید.وسایل زیادی هستن که شهوت را میشود کنترل کرد .برنامه غذای خوب موثرترین راه برای درمان شهوت است. ان شاء الله مشکلتون هر چه زود تر حل شود،به نوشته های که نوشته ام دقت کنید،زیر خود در بدتر از این حالت بوده ام و اگر نخواهیم رتبه بندی کنیم .مشکل شما برای من یک مشکل 15 الی 20 درصدی هست.من خودم شهوتم را با استفاده از چیزی که فکر اش را کسی نمی کند شهوتم را کنترل کردم.و ان وسیله چیزی نیست به جز یک خلال دندان توبه؛سرآغاز زندگی دوباره موفق و موید باشید.


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده