پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

سلام.دختر هستم.میخواستم بدونم مالش حدود 10تا 30ثانیه آلت که حس خوشایندی بهم میده خودارضایی محسوب میشه؟نه به ارگاسم میرسم نه ارضایی نه سستی نه جهش مایع.فقط واژنم کمی مرطوب میشه و به مدت کوتاهی ضربان قلبم میره بالا.این عمل غسل داره؟

2 پاسخ 2

طبق رساله امام خمینی مسئله 346 آبی که از زن خارج میشود{در ملاعبه و یا تحریک جنسی}لازم نیست با جستن بیرون آمده باشد بلکه اگر با شهوت بیرون آمده باشد در حکم منی است و لازم نیست بدن سست شده باشد.( هم غسل جنابت واجبست و هم توبه کنید و به این عمل شنیع دیگر ادامه ندهید که باعث خسران دنیا و آخرت است .و حرامست.
به نام خدا و با سلام دوست عزیز اگر انگشت رو داخل نکرده باشید و فقط با اعضای فوقانی آلت اینکارو کرده باشید که هیچ مشکلی در بکارت وجود نخواهد داشت اگر انگشت را به اندازه یک سانت داخل نموده باشید مجدداً مشکلی رخ نخواهد داد فقط پرده التهاب پیدا میکنه اما اگر بیشتر از یک سانت داخل شده باشه به پرده آسیب رسیده! و نکته آخر اینکه اصولاً در ازاله بکارت اگر نوعش ارتجاعی نباشه خوریزی اتفاق میفته اگر خونریزی نداشته اید لذا بکارتتون سالمه نگران نباشید! و در آخر توصیه اکید میکنم اینکار هم عوارض جسمانی و هم عاطفی داره و درضمناً در د ین اسلام گناهی است بزرگ لذا نسبت به ترک اون اهتمام بورزید و هرچه سریعتر ازدواج کنید تا بطور طبیعی لذت ببرید. در پناه حق


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(خودارضایی)