پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


سلام ! پسری 18 ساله هستم که به دلیل توانایی و فشار جنسی بسیار بالایی که دارم خودارضایی میکنم . مدتی پیش با مادرم در مورد ازدواج صحبت کردم و دلایل منطقی و دینی برای این که من به ازدواج نیاز دارم آوردم ولی به علت نداشتن شغل مناسب و نرفتن به سربازی مخالفت کردند و جدای از ابن من رو مورد تمسخر و توهین خودشون قرار دادند که باعث شد از کار خودم به شدت پشیمون بشم و تا جایی که افسردگی گرفتم . من اصلا نمیتوانم حرف ازدواج موقت و صیغه را پیش والدینم بیارم چون اوضاع من از این خرابتر میشود . درسته که رابطه ی حلاله ولی نمیدونم چرا والدینم نیاز جنسی من رو شیطانی میدونن در حالی که یه نعمت خدا دادی است . در ضمن بنده اصلا قادر به صبر کردن و تحمل گناه نکردن نیستم . به نظرتون چه کنم با این شرایط ؟؟؟ ممنون از پاسخ دهندگان !

4 پاسخ 4

شرایط ازدواج خودتون محیا کن. اولین گام رفتن به سربازیه
سلام آره خیلی سخته درکت می کنم منم پسرم. فقط میتونی دارو مصرف کنی تا شهوتت بیاد پایین و بهش فک نکنی و نمازتو بخونی یا بری دنبال گناه. خیلی سخته که بخوای خودتو کنترل کنی کار آدم جماعت نیست داداشی
در مورد ازدواج که باید تلاش کنید تا هرطور شده خانواده را راضی کنید. برای این کار می تونید از بزرگترهای فامیل که افراد منطقی تر و متدین تر هستند استفاده کنید تا پدر و مادر شما رو راضی کنند. ضمنا باید یک برنامه ریزی جدی بکنید. بر فرض که پدر و مادر شما قبول کنند و اقدام به خواستگاری و... بکنند، شما باید یک برنامه مشخص برای ادامه تحصیل یا سربازی یا کار و... داشته باشید. عزمتان را جزم کنید و یک برنامه خوب بریزید و به پدر و مادرتان برنامه تان را بگویید. اما در مورد کنترل قوای شهوانی بهترین دستورالعملی که بنده خودم از علما شنیده ام یک جمله است: شکمتان را کنترل کنید! هرچه قدر شکم شما بیشتر کارکنه زیرشکم شما هم بیشتر کار میکنه. روزه گرفتن بسیار بسیار تاثیر جدی میگذاره. ضمن اینکه ثوابش باعث پیشبرد کارهاتون در امر ازدواج هم خواهدشد ان شاالله. به نظرم نذر کنید که برای آسان شدن امر ازواجتان، فلان تعداد روز روزه میگیرید. بعد شروع کنید به روزه گرفتن.(لازم نیست صبرکنید. قبل از تحقق نذر هم میتونید روزه هایی که نذر کرده اید را به جا بیاورید.) در مجموع باید غذا خوردنتان را کم کنید. در آخر این که خیلی دعا کنید. می فرماید: الدعا یردالقضا. دعا کردن قضای امور را حتی تغییر میده. از آن عملی که اسم بردید هم دست بردارید و توبه کنید. توبه خالصانه. مطمئن باشید که خدا ولی و سرپرست مومنین است و حتما از احوالات ما آگاهی داره و کمک میکنه. اذا سالک عبادی عنی فانی قریب اجیب دعوه الداع اذا دعان. سربلند و پیروز باشید!
ببخشید میتونم بدونم چه دارویی باید مصرف کرد تا شهوت بیاد پایین ؟ آخه دارویی نیست که عوارض نداشته باشه ! به نظرم یه دارویی برعکس این شاید بهتر باشه یعنی میل جنسی و شهوت رو بدون عوارض افزایش بده تا بدن زودتر تخلیه کنه و دیگه میلی نمونه ! میشه از این نوع هم یه مدل معرفی کنید ؟


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(خودارضایی)