پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

با سلام . چگونه برای شوهرم طنازی و عشوه گری بکنم . با تشکر

10 پاسخ 10

من مرد هستم و نظر شخصی خودم میگم، نیاز به طنازی نیست فقط لباس خوب بپوشید همان لباسهای که زمان نامزدی می‌پوشید یا لباسهای که وقتی به خونه پدری سرمیزنید می‌پوشید
لطفا به کتاب راز کامیابی در زندگی زناشویی نویسینده آقای جمشید خدادادی مراجعه کنید.
اغلب خانمها از ابراز عشق و علاقه خود به شوهر واهمه دارند و شاید آنرا تحقیر نیز تلقی کنند. ازطرفی توقع یکجانبه برای ابراز عشق و محبت از طرف شوهر نیز درک نادرست از رابطه زناشوئی است و تأثیرات نامطلوبی بر رابطه زن و شوهر خواهد گذاشت. به عقیده من یک زوج موفق کسانی هستند که تمامی سعی خودرا در مسیر علاقه ها و تمنیات طرف مقابل خود مصروف دارند.. پسندیده آنست که زن نیز در ایجاد محیط امن و لبریز از آرامش و صفای زندگی خودسهم بسزائی داشته باشد و در لذت رساندن به شوهر خود از هیچ کوششی دریغ نورزد. اما مهمترین اصل در دیدگاه من اینست: درمحیط منزل ازپوشاک و لباسهای محرک و موردعلاقه شوهر استفاده شود و آرایش نیز به دلخواه او صورت گیرد. داشتن چهره بشاش و خندان بسیار صروری است. طرز نگاه زن بایستی حکایت از عشق سرشار او به شوهرش باشد . لبخندهای ملیح نیز کارساز است. کلام عاشقانه نیز فراموش نشود. در هنگاه هم آغوشی : از جملات و کلمات عاشقانه استفاده شود. از سوال کردن در مورد میزان علاقه شوهر به خودتان جدا" بپرهیزید.. دستهایتان میتواند معجزه گر باشد . در نوازش شوهر خود کوتاهی نکنید. گرم و پر حرارت او را درآغوش بگیرید . از ابراز میزان خواهش جنسی خود خجالت نکشید. در برابر خواسته های جنسی شوهر، مانع نباشید. اجازه دهید آزادانه خواسته ایش را مطرح و انجام دهد. پس از پایان نزدیکی اجازه دهید بخوابد . حال خواهید دید که چقدر خواستار شماست !
1-در زمان رابطه‌ی جنسی بهتر است که فعال باشید و حالت منفعل نداشته باشید که منفعل بودن در نظر مردان خوش نمی آید و آن ها انتظار دارند که زنشان رفتار ظریف زنانه داشته باشد. 2-آرایش مناسب عطر مناسب سبب تحریک بیشتر شوهرتان می گردد. *مناسب:آن چیزی که مطابق میل شوهرتان است(سعی کنید میل همرستان را بیابید) 3-هنگامی که از شما تقاضای رابطه‌ی جنسی دارد او را بازی بدهید و به وقت دیگری موکول کنید، در واقع باید طوری باشد که شوهرتان فکر نکند که قاطع هستید باید بفهمد که دارید برایش ناز می کنید. خود این ناز کردن هم به تحریک زن کمک می کند. 4-با سخنان و لحن تحریک آمیز شوهرتان را تحریک کنید حتی اگر به صورت مصنوعی باشد. 5- با حرکات شهوی شوهرتان را تحریک کنید(سعی کنید هنگام را بطه با شوهر خجالت را کنار بگذارید) عشوه گری و ناز خود عامل جذبی برای طرفین است و سبب استحکام خانواده می گردد یک کلامی هم از خودم:تولید علم با سوال شروع شد! پس برای تولید علم بپرسید هر چه که می خواهید! در ضمن وقتی این گونه جواب خود را بیابید بسیار دیرتر و سخت تر از ذهن شما مطالب پاک می شود!
سلام ب نظر من پوشیدن لباس های تنگ و رقص و تکان دادن باسن بهترین روشه........ .
سلام.من یک مرد هستم ونظر و دیدگاه شخصی خودم رو میگم. بهترین کار اینه که نخواهید عشوه گری کنید. خودتون باشید.همسرتون رو نه بخاطر چیزی بلکه بخاطر خودش دوست داشته باشید. ایشون رو قبول داشته باشید. حرفهای ایشون رو اگر مخالف دستورات خداوند و دین خداوند نیست گوش کنید.خیرخواه او باشید.در سختیها و مشکلات پشتیبان او باشید. بدون اینکه به زبان بیاورید و به او گوشزد کنید برای راحتی او سختیها و مشکلات را تحمل کنید. به او امر و نهی نکنید. درخواستهای خود را با کلمات مثبت مثل چه خوب میشد ویا آیا تو هم موافقی و... در زمان و مکان مناسب بیان کنید. هرگز او را با دیگران مقایسه نکنید و یا حسرت زندگی دیگران را نخورید. مطمئن باشید در هر لباس و قیافه ای برای او زیباترین و خواستنی ترین زن دنیا خواهید بود. باز تکرار میکنم آقایان از آنچه فکر میکنید هوش بیشتر و شهوت کمتری دارند پس صادق باشید و از ته دل و نه بخاطر اینکه خوشبختی خود را حفظ کنید با او زندگی کنید.
سلام...بهتر است که همیشه لباس های لخت به تن نداشته باشین( مثلا در هفته دو-سه بار از لباس های سکسی استفاده کنید)...رقص بهترین نوع عشوه است حتی اگر که بلد نباشید...در هنگام سکس هم سعی کنید که همکاری بسیا بکنید...(:
سلام.خودتو خیلی راحت در اختیارش نذار همیشه آراسته ومعطر باش.
سلام.به تجربه ثابت شده که 99% مردان از لوس حرف زدن و مثل بچه صحبت کردن و شنیدن الفاظی مثل عجیجم و عجقم به جای (عزیزم و عشقم)حالشون به هم می خوره!شاید در اولین برخورد یا نهایتا تا سومین برخورد،براشون این مدل صحبت جذاب بیاد اما از اون به بعد براشون تکراری و مزخرف و حتی چندش آور هست!! مردها و در واقع جنس نر به دنبال زنانگی و لطافت و نرمی جنس ماده است. مدل صحبت کودکانه را نمی پسندد،لباس پوشیدن به سبک کودکان را نمی پسندد، بلکه مهربانی یک کودک را می پسندد،معصومیتش را،خنده های شیرین که مال خودش است و از ته دل و واقعی!نه لبخند ها و خنده های تصنعی و زننده!برای اینکه او را شیفته ی خود کنید سعی کنید فقط فقط و فقط مانند یک کودک مهربان باشید،مانند او ببخشید، مانند او واقعی باشید،لباسهای مرتب و تمیز با رنگهای دلنشین و ملیح بپوشید!تجربه ثابت کرده که دیگه پوشیدن لباسهای قرمز و به اصطلاح جیغ اغوا کننده و محرک نیست.مرد به دنبال آرامش است،یک جمله ی "" عزیزدلم،دوست داری امشب و با هم لذت ببریم"""وقتی با بی تنش ترین آرام ترین و محبت آمیز ترین تن صدای یک خانم بیان بشه میشود عشوه،می شود طنازی،می شود آهنربا برای جذب یک مرد!!!در کنار این لحن صحبت ،ظاهر هم مهم هست.نیازی نیست زشت باشی یا زیبا،وقتی لباست مرتب و تمیز باشد با یک تنالیته ی ملیح از رنگهای گلبهی و فیروزه ای و حتی ارغوانی اگر مویت فر است آن را لخت کنی و اگر لخت است با بابلیس چند فر سطحی در حد حالت دار شدن بشود،یک آرایش سبک و ملیح و دلنشین،همه ی اینها به اضافه ی مواردی که تا کنون گفتم،می شود نهااااااایت طنازی...........
بنظر من که خودم یه بانوی جوونم پوشیدن لباس های زیبا و متناسب زمان داشتن رابطه و بوسیدن و نوازش و حرکاتی که به همسرتون میفهمونه که به باهاش بودن و معاشقه باهاش نیاز دارین خیلی کمک کنندس مردها از خانومای گرم و شوخ و مرتب خوششون میاد و هنگام رابطه نباید خیلی خشک و مثل عروسک رفتار کرد بلکه باید حرارت و اشتیاق خودتونو با صدا حرف نگاه یا نوازش بدنش بهش نشون بدید. همینطور گاهی پیشنهاد داشتن معاشقه از طرف شما در شرایط مناسب باعث شور و اشتیاق شوهرتون میشه و قبل از اون هم سعی کنید با نوازش بدن و نواحیه جنسی و حساس و یا بوسیدن مناطق جنسی همسرتون بهش نشون بدید ک چقدر مشتاقید و گاهی هم ماساژ قبل و حتی بعد رابطه میتونه بهتون کمک کنه، فقط خجالتو کاااملا بذارین کنار خودتون باشین.


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(عشوه) () (����� �ی��� �� ����) (ناز کردن)