پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


در اینجا می توانید آخرین سوالاتی که کاربر amin به آنها پاسخ داده است را مشاهده نمائید.

ردیف پرسش
1 پرسشکده چند کاربر دارد؟
2 من به خاطر شکستی که احساس می‌کنم در زندگی به من تحمیل شده از والدینم ناراضی و ناراحت هستم. چرا که اولاً من فرزند هفتم خانواده هستم و خانواده ما شامل هفت دختر و دو پسر است. پدرم در قید حیات نیست و مادرم بی سواد است. وی نه تنها ما را درک نمی‌کند بلکه مشکلات‌مان را هم از سوی خودمان می‌داند. در صورتی که الان دو برادرم و من و خواهرم مجرد هستیم. یک خواهر مطلقه هم داریم. نه تنها ما نمی‌توانیم به خاطر مشکلات مادی و اجتماعی ازدواج کنیم، بلکه با این وضع یکنواختی که داریم، روحیه همه ما خراب شده و دچار افسردگی هستیم. حدوداً 13 سال است که به جز فوت پدرم و عروسی خواهرم هیچ اتفاق مهمی در زندگی ما نیفتاده است، من این وضع را از چشم مادرم می‌بینم .... شما بگویید با این وضعیت چطوری عمل کنیم. با این اوضاع باز هم امیدوار باشیم؟!
3 چرا این قدر برای دخترها محدودیت وجود دارد؟ چرا مادرم می‌گوید خانه دوستانت زنگ نزن؟چرا وقتی پنج دقیقه از مدرسه به خانه دیر می‌کنم با اینکه بارها و بارها دلیلش را برای مادرم گفته‌ام باز مرا سؤال پیچ می‌کند؟ چرا حقوق ما دختران این قدر بی‌ارزش و ناچیز است؟ آیا من بد قضاوت می کنم یا آنها مرا درک نمی کنند؟
4 دختری 15 ساله هستم که بعد از فوت پدرم، با مادر خود زندگی می کنم. بسیار دوست دارم که با مادرم رابطه ای صمیمی داشته باشم ولی خجالت می کشم و آن جور که با اقوام خوب هستم با مادرم نمی توانم صمیمی و راحت باشم. حالا چه کنم دست خودم نیست خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید که چگونه با مادرم ارتباطم را صمیمی کنم.
5 دلیل نام گذاری گوگل (Google) چیست؟
6 دلیل نام گذاری شرکت سیسکو (Cisco) چیست؟
7 علت نام گذاری شرکت اچ پی (hp) چیست؟
8 علت نام گذاری شرکت اپل (apple) چیست؟
9 از کجا بدانیم کسانی که در این سایت به سوال پزشکی جواب میدهند واقعا دکتر هستند مانند کاربری به نام پزشک آنلاین
10 بهترین سایت دانلود رایکان مقاله isi چی هست؟ یه سری سایت ها برای دانلود مقاله از ساینس دایرکت اشپرینگر و ... هستن میخوام بدونم بهترینشون گدومه