پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه (درمان زودانزالی) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 7 پرسش مرتبط با کلیدواژه در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.

ردیف پرسش
1 ابتدا از اینکه مجبورم اینقدر رک و بدون حیا صحبت کنم پوزش می طلبم. اگر مطالب از حوصله شما خوارج بود دلیلش دادن اطلاعات کافی است و به بزرگواری خود ببخشید. پسری هستم 23 ساله که از سن حدود 11 سالگی عادت به استمنا پیدا کردم و بدون اینکه مایع منی از من خارج شود از این عمل لذت برده وبه اوج شهوت جنسی می رسیدم. پس از حدود 2 سال برای اولین بار پس از استمنا مایعی شبیه منی از من خارج شد که در آن سن در مورد آن هیچ اطلاعی نداشتم و نیز از وجوب غسل جنابت هم مطلع نبودم (البته از نظر اینکه این اولین تجربه انزال بود به منی بودن آن مایع یقیین ندارم). در اوایل ابتلا به استمنا در سن 11 سالگی گاها 2 یا 3 بار در روز این عمل را انجام می دادم. اما رفته رفته از دفعات تکرار آن کاستم تا اینکه به تدریج در حدود 17 سالگی به 2 تا 3 بار در هفته اکتفا می کردم. بیشترین مورد محرک استمنا در من تخیلات جنسی بود که از تصاویر مستهجن بازی های کامپیوتری و به ندرت از فیلم ها یا عکس های مبتذل (و در سنین بالا از سایت های اینترنتی) در ذهن خود می ساختم. در 18 سالگی نقطه عطفی در من رخ داد که توانستم برای مدتی از استمنا و ... توبه کنم اما عواملی چون فشارهای روانی و تحریکات خارجی یا شاید عادت طولانی مدت به استمنا مرا گه گاه به این عمل می کشاند به طوری که فواصل بین این عادت بیش از 1 ماه می شد و در مواردی که شرایط روحی خوبی داشتم تا 2 یا 3 ماه هم به طول می انجامید. نحوه ارضا هم پس از 18 سالگی تغییر کرد به طوری که بسیار به ندرت به قصد انزال نهایی با آلت تناسلیم مشغول بازی می شدم اما چون از قبل این عمل به واسطه تخیلات هم کمی تحریک جنسی شده بودن در اکثر موارد دست ورزی به آلت تناسلی تا انزال کامل ادامه پیدا می کرد و تا کنون موفق به ترک کامل آن نشده ام. گاهی این عمل پیش از اینکه از خواب بیدار شوم در حالت نیمه هوشیار خواب و بیداری انجام می دادم و وقتی هوشیار تر می شدم پشیمان می شدم. تاکنون ظاهرا کسی از این عادت من مطلع نشده. پس از هر بار توبه می کنم ولی ... . مطالب مفید شما را در مورد عوارض استمنا و روش ترک این عادت در سایت و نیز cd پرسمان 2 خواندم و قصد کرده ام این عادت را به طور جدی ترک کنم. حال چند سؤال دارم: 1- من مدت طولانی مبتلا به استمنا بوده ام آیا راهی برای خلاصی از عواقب استمنا که در سایت ذکر کرده بودید وجود دارد یا اینکه با وجود ترک این عادت برای همیشه باید عواقب آن را تحمل کنم؟ 2- آیا این عادت در قدرت بارداری من تأثیری دارد؟ 3- آیا ازدواج من برای همسرم و نیز فرزندانم خطری دارد؟ 4- با توجه به اینکه این عادت سرعت انزال را در من پایین آورده چه کنم تا این مشکل (در دوران تأهل) برطرف شود؟
2 آب منی ام خیلی زود میاد من یکی دو بار که تو رختخواب بودم البته بیدار بودم کمی خودمو تحریک کردم اما قصدم استمنا نبود نمی دونم چرا این قدر زود با کمی تحریک آب منی ام بیرون میاد؟! آیا راهی برای افزایش آب منی و انزال دیررس وجود دارد؟
3 من پسری 17 ساله هستم که 5 سال عمل استمنا را انجام می دادم. خوشبختانه 2 ماه است که دیگر این عمل را ترک کرده ام. متأسفانه دچار زودارضایی شده ام و حتی با خواندن یک داستان شهوتی مقدار کمی منی (در حد 4تا 5 قطره) از من خارج می شود. می خواستم بدانم آیا زودارضایی من( با توجه به ترک این کار) حتما درمان می شود؟ لطفا بگویید آری یا خیر.
4 بنده جوانی 26ساله و متأهل هستم، دچار عارضه زود انزالی هستم، راه درمان آن چیست؟
5 من همان جوان 20 ساله هستم که جوابم را مختصرا دادید. من نمی دانم با چه کسی ازدواج کنم. من بیماری جسمی دارم که با دیدن بدن انزال به من دست می دهد. با این حال من با دختری پاک ازدواج کنم که مؤمن بوده چه کنم؟ کمکم کنید.
6 در مورد انزال زودرس و غیرارادی یا خروج منی به صورت قطره قطره (prematurelyEjaculation) توضیح دهید. متأسفانه سایت هایی که در این رابطه مطلب نوشته اند فیلتر هست. می خواستم بیشتر در این رابطه اطلاعات داشته باشم. اول اینکه این بیماری دقیقا چیه؟ دوم اینکه راه های درمانش چیه؟ مدتی که درمان طول می کشه؟ باید به پزشک مراجعه کرد یا نه؟ خواهش می کنم مفصل در این باره راهنمایی کنید.
7 در مورد رابطه زناشوئی شوهر من در رابطه با تماس جنسی هر کاری می کنه من اصلا هیچ لذتی نمی برم و خیلی زود هم او به اوج لذت می رسه و این کار او عصاب منن رو داغون می کنه دیگه نمی دونم باید چیکار کنم خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید.