پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه (نداشتن خواستگار مناسب) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 6 پرسش مرتبط با کلیدواژه در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.

ردیف پرسش
1 دختری 21 ساله هستم. دختری که به چشم اطرافیان فردی معتقد و محجبه می باشم و هیشه تمایل داشته ام با فرد مذهبی ازدواج کنم زیرا فکر می کنم مرد مذهبی لااقل کمتر از مردان دیگر به سمت سیگار و همسر دوم می رود که من از این دو به شدت می ترسم و همینطور فرد مؤمن اخلاق خوبی هم دارد اما با این وجود همه خواستگاران من افرادی معمولی و نه آنکه من می خواهم هستند و الان مدتی است که تمایل زیادی به ازدواج پیدا کرده ام و واقعا احساس نیاز می کنم حالا چه کنم آیا تن به ازدواج به یکی از کسانی که نمی پسندم بدهم؟ پس با این میل درونی چه کنم؟ واقعا هم دوست دارم تا دوره دکتری درس بخوانم این هم از طرف دیگر ... ازدواج؟؟ ادامه تحصیل؟؟ نبودن خواستگار ایده آل ... کمکم کنید ولی نگویید این میل را سرکوب کنم چون نمی توانم! کاش می شد دخترها هم انتخاب کنند ... مثل پسرها نه انتخاب شوند!
2 29 سالمه و مجرد هستم (دختر) به لطف خدا همه از زیبایی چهره ام تعریف می کنند. همه رفتارم را تحسین می کنند، آقایون اکثرا می گویند آرزو دارند همسرشون مثل من باشد و ... قصد خودستایی ندارم فقط می خواستم بدانید ایرادی ندارم اما نمی دانم چرا خواستگار حتی نسبتا خوبی هم تا الان نداشتم ابراز علاقه زیاده اما خواستگاری نه! همه می گویند بختم را بسته اند اما من اعتقاد ندارم چون این صحبت ها را اهانت به خدا می دانم نظر شما چیه؟
3 من یه دختر 25 ساله ای هستم که تا حالا یه خواستگار جدی هم نداشتم. هر کس هم اومده همون جلسه اول بوده و دیگه تموم. الان به شدت نیازمند اینم که کسی رو دوست داشته باشم و دوست داشته بشم اما فایده نداره. یه راهکار جلوی پام بذارین که حداقل این حس خلا در وجودم از بین بره. بارها تلاش کردم که به خودم بقبولونم من نباید ازدواج کنم و همه احساساتم رو نادیده گرفتم ولی دیگه نمی تونم؟
4 اگر دختری احساس کند وقت ازدواجش است ولى خواستگار مناسبی نداشت، راه یا دعای باز شدن بختش چیست؟
5 من دخترى 23 ساله هستم که اخیرا فارغ التحصیل دوره کارشناسى شده ام خانواده و اطرافیانم خیلى اصرار دارند که من ازدواج کنم خودم نیز احساس تنهایى مى کنم ولى هیچ کدام از کسانى که به خواستگاری م مى آیند شرایط مطلوبى ندارند، حالا نگرانم نکنه هیچ وقت فردى با شرایط مناسب به خواستگاریم نیاید، و از این بابت هم از لحاظ روانى دچار مشکل شده ام لطفا مرا راهنمایى بفرمایید؟
6 دختری 25 ساله با توجه به اینکه زیبا و تحصیلکرده، با خانواده ای خوب و محترم هستم اما خواستگاران اندکی دارم که واجد شرایط نیستند، از طرفی دوستانم ازدواج کرده اند و به من می گویند تو با شرایط خوبی که داری چرا ازدواج نمی کنی؟ از طرفی زخم زبانهای فامیل مرا آزار می دهد.