پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه (استمنا با همسر) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 12 پرسش مرتبط با کلیدواژه در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.

ردیف پرسش
1 اگر مردی به قصد فرزند با همسر خود جماع نماید و همسرش حین جماع ارگاسم نشود آیا مرد می تواند به وسیله دست مهبل همسرش را بمالد تا او هم اورگاسم شود؟ (چون می گویند اگر زن ارگاسم نشود در بچه تأثیر می گذارد مثلا اگر دختر به دنیا بیاد صلیته می شود؟)
2 لطفا بفرمایید چرا استمناء مرد توسط خودش حرام است در حالی که توسط همسرش حلال؟ اگر مضراتی دارد از هر دو طریق دارد!
3 آیا مرد می تواند به طریقی غیر از دخول به ارضاء جنسی با همسر برسد مثلا از او بخواهد با دست او را ملتهب کند یا با مالیدن آلت به بدن زن ملتهب شود آیا این کار از مصادیق خودارضایی است؟
4 اگر مرد آلت خود را به بدن زن بمالد و در اثر این تماس ها و بازی کردن زن با آلت مرد (بدون دخول) از مرد منی خارج شود برای مرد چه حکمی دارد؟ آیا استمنا محسوب می شود؟ آبی که هنگام تحریک شدن مرد قبل از خروج منی از او خارج می شود آیا نجس است؟
5 آیا مالیدن آلت تناسلی زن با دست به وسیله شوهر حرام است به این دلیل که هر دو با هم ارگاسم شوند نه اینکه مرد انزال شود و زن به اوج لذت جنسی نرسد؟! مکیدن سینه زن چطور حرام است؟
6 شخصى به قصد اینکه از همسرش منى خارج شود، او را با دست تحریک مى‏کند ؛ آیا این کار از نظر شرعى جایز است؟
7 اگر مرد و زن با هم ملاعبه کنند و منی بیرون بیاید (از هر دو یا یکی از آنها) چه حکمی دارد؟ در ضمن ملاعبه از روی لباس است و خواهشمندیم اگر عواقب ناگوار جسمی روحی روانی و عاطفی دارد ذکر کنید.
8 در هنگام نزدیکی با زن برای جلوگیری از حاملگی و ریختن آب در داخل رحم باید به وسیله استمناء منی را از بدن خارج کرد و به اوج لذت جنسی رسید این کار با استمنا در حالت عادی فرقی ندارد؟ چون در هر دو حالت انسان با خود کاری کرده که منی از او بیرون بیاید. و اگر فرقی دارد لطفا جواب سؤال مرا بدهید.
9 آیا می شود غیر از راه نزدیکی با همسر (و با همسر و به طور عمدی) آب (منی) را خارج کرد؟
10 اگر کسی با همسر خود نزدیکی کند و سپس در همانجا با خود کاری کند که منی از خودش خارج گردد آیا این کار استمنا می شود و آیا حرام است؟
11 آیا ملاعبه و بازی کردن با همسر که باعث خروج منی گردد استمنا محسوب می شود؟ و همچنین آیا انسان می تواند از همسر خود بخواهد که به آلت او دست بکشد تا از او منی خارج گردد؟
12 خانمی هستم که 15 ماه از ازدواجم می گذرد در این مدت حتی یک بار هم ارضاء جنسی نشده ام به اتفاق همسرم به پزشک مراجعه کردیم. گفتند مرد بعد از ارضاء شدن خود با انگشتش می تواند خانمش هم ارضاء نماید که این مورد هم اثر نکرد ولی همزمان با شوهرم اگر از انگشت خودم استفاده کنم ارضاء می شوم. می خواهم بدانم آیا این کار من گناه دارد؟