پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه (ازاله بکارت و ازدواج) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 9 پرسش مرتبط با کلیدواژه در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.
برای مشاهده ی عکس های مرتبط با کلیدواژه ، اینجا را کلیک کنید.


ردیف پرسش
1 من دختری 25 ساله هستم. نمی دونم که چه جوری باید سؤالم را مطرح کنم راستش من زمانی که 5 یا 6 سالم بود یکی از پسرهای فامیل وقتی خونشون بودیم من را به طبقه بالا برد بعد با من نزدیکی کرد یادم نیست که چه کار می کرد من آن موقع اصلا نمی دونستم برای چی داره این کار را میکنه حتی نمی دونستم که پرده بکارت وجود داره تا اینکه این موضوع را فهمیدم از آن موقع خیلی نگرانم به خدا قسم می خورم که هیچ وقت توی زندگیم خطا نکردم هیچ وقت با پسری ارتباط نداشتم خیلی از کارها را نکردم آن روز هم هیچی نمی دونستم الان خیلی می ترسم که به بکارتم آسیبی رسیده باشه آن قدر می ترسم که دکتر نرفتم حتی می ترسم این موضوع را با نامزدم مطرح کنم وقتی اینو بهش بگم چه جوری بهش ثابت کنم که همون یک دفعه بوده به نظر شما دکتر می تونه ثابت کند که این کار خیلی وقته اتفاق افتاده و اینکه اگر من بهش نگم امکان این هست که بعد از 19 سال اگر من نزدیکی کنم خونی بیاد؟ واقعا نمی دانم چی باید بگم کی باورش میشه فقط خدایی که بالا نشسته میدونه که من راست میگم هیچ دلیلی برای اثبات حرفم ندارم کمکم کنید که چه کار کنم؟
2 من تا دو ماه پیش خودارضایی داشتم البته چیزی را داخل فرو نکرده ام به پزشک برای معاینه مراجعه کردم پزشک تشخیص داد که پرده بکارت کمی آسیب دیده اما کامل از بین نرفته است و اگر بعدا پاره شود خون دارد با این اوصاف از ازدواج می ترسم آیا پزشک تشخیص می دهد که در اثر نزدیکی پاره شده یا خودارضایی باعث پارگی پرده شده خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید این مسأله باعث اضطراب و پریشانی و افت شدید تحصیلی در من شده است خواهش می کنم پزشکی را برای معاینه به من معرفی کنید.
3 دختری که بکارتش به وسیله حادثه پاره شده برای عقد موقت حکم دوشیزه رو داره؟ یعنی باید پدرش اجازه بده؟
4 پرده بکارت من در اثر خودارضایی پاره شده است. خواهشمند است مرا راهنمایی کنید؟ من الان عقد کردم من چه کار باید بکنم؟
5 من دختری 28 ساله هستم 4 ماه است که عقد کرده ام و 3 ماه دیگر هم قرار است مراسم عروسی برگزار شود. مشکل من این است که بکارت خود را در اثر خودارضایی از دست داده ام. من باید در شب عروسی چکار کنم خواهشمند است مرا راهنمایی کنید. (در دوران عقد چند بار نزدیکی داشته ایم و چون چند بار به تدریج دخول انجام شد هر دو متوجه نشدیم که بکارت بود یا نه؟ در صورتی که من مطمئنم که نبود.)
6 اگر زن مطلق با مردی صیغه کند و بعد به اون نگوید که باکره نیست آن صیغه قبول است یا نه؟
7 آیا پارگی پرده بکارت مانع از ازدواج می شود؟
8 اگر پرده بکارت دختری به عللی غیر از عوامل جنسی پاره باشد و این موضوع را فقط خود بداند آیا در موقع ازدواج حتما این موضوع را باید طرح کند؟
9 دوستی دارم 18 ساله. چندی پیش ایشان که با آقاپسری ارتباط دوستی داشت؛ توسط ایشان تهدید شد که اگر به منزلشون نره مکالمات ضبط شده تلفنیشونو به مادر دوستم تحویل میده. دوست خوش باور، منم از ترس به منزلشون میره به این امید که به بکارتش آسیب نرسه! البته دوستم هم خودش معتقده هم خونوادش! او بعد از این ماجرا مارو خبر کرد. توبه کرده اما دیگه نمیشه به عقب برگشت. 6 ماهی گذشته حالا اگه خونوادش بفهمن زنده نمی مونه و اگر هم نفهمن خوب وقتی می خواد ازدواج کنه همه می فهمن. باید چی کار کنه که از این گناه پاک بشه؟ و آیا ترمیم کردن بکارتش می تونه اخلاقی باشه؟ او دیگه نمی خواد به گناه بیفته.