پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه (نزدیکی از پشت) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 26 پرسش مرتبط با کلیدواژه در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.

ردیف پرسش
1 می خواستم بدونم که آیا زن در هنگام عمل جنسی بیشتر لذت می برد یا مرد و چرا؟ همچنین آیا عمل زناشویی از پشت بیشتر برای زن لذت می دهد یا از جلو و چرا؟
2 من جوانی 24 ساله دارای نامزد رسمی عقد کرده می باشم. برای برقرای ارتباط جنسی از عقب آیا مشکلی وجود دارد اگه مشکل است، دلیلش را بیان کنید و چه راه هایی برای ارضای دو طرف وجود دارد؟ (البته زندگی مشترک را هنوز شروع نکرده ایم.)
3 من یک دختر 21 ساله هستم که به مدت 2 سال است که رابطه جنسی را با نامزدم (از قسمت پشت دارم) حدود 2 الی 3 ماه است که دچار نوعی گوشت اضافه در همان ناحیه شدم جدا از اینکه این کار از نظر شرعی پسندیده نمی باشد لطف کنید از عوارض این کار و همچنین احتمال حاملگی از این طریق را برای من شرح دهید.
4 چرا جماع از پشت با زنان حرام است؟
5 آیا نزدیکی کردن از مقعد زن باعث جنب شدن زن هم می شود؟ اگر باعث جنب شدن زن می شود آیا باید تمام منی مرد از مقعد زن خارج شود سپس زن غسل کند؟ اگر مقداری از منی مرد پس از غسل از مقعد زن خارج شود آیا نیازی به غسل دوباره دارد؟
6 آیا بعد از خواندن صیغه عقد دائم و ثبت آن در دفتر ازدواج در صورتی که هنوز مراسم عروسی انجام نشده باشد ارتباط جنسی بین زوجین صحیح می باشد و در صورت ارتباط جنسی آیا انجام عمل جنسی از مقعد مشکل شرعی دارد یا خیر؟
7 شنیده ام در میان بعضی از شاخه های سنی مذهب دخول در پشت زن دائمی شخص نیز وجود دارد. اگر صحت دارد چه حکمی دارد؟
8 نظر فقهی آیت اله سیستانی در مورد استعمال سیگار و وطی در دبر همسر چیست؟
9 آیا انجام عمل زناشویی از مقعد با زن بارداری که خود رضایت به این عمل دارد جایز است یا خیر؟
10 نزدیکی کردن از باسن با همسر خود گناه دارد یا خیر؟
11 از نظر اسلام مجاز است که مرد از عقب با زنش رابطه جنسی داشته باشد؟
12 حکم اسلام (مخصوصا مرجع تقلید خودم آیت ا... بهجت) در مورد رابطه جنسی مقعدی و دهانی چیست؟
13 آیا مقاربت با همسر خود از جایی غیر از واژن یعنی مخرج کار درستی است؟ از نظر شرعی و عوارض آن بر جسم زن چگونه است؟
14 در هنگام عقد و صیغه آمیزش از پشت با زن چه حکمی دارد؟
15 آیا موقع قاعدگی زن، همسرش می تواند از پشت با او نزدیکی کند؟ آیا کفاره دارد؟
16 دوستی دارم 1سال عقد بوده، قصد طلاق دارند هر دو؛ چندین بار نزدیکی ازعقب داشته، آیا مهریه به او تعلق می گیرد که ادعا کند؟
17 علت کراهت نزدیکی از پشت چیست؟ مگر در قرآن مجوز این کار داده نشده است؟
18 با سلام.من در اثر نزدیکی مقعدی در پوست دور مقعد و همچنین در پوست روی گونه های باسن کوفتگی و تغییر رنگ رو می بینم.این تغییر رنگ در دور مقعد رو به تیره و در روی گونه های باسن به صورت قهوه ای است.ممنون میشم منو راهنمایی کنین که آیا راهی هست که پوستم به رنگ اولیه و سفیدی برگرده.در مورد روی گونه های باسن که قهو ه ای شده بیشتر حساس هستم چون بیشتر بیرونه و مشخصه و قسمت دور مقعد چون قسمت داخلی هست و زیاد معلوم نیس.هرچند دوس دارم که هر دو قسمت بهبود پیدا کنه.منتظر پاسختون هستم.با تشکر.(لطفا پیام رو در صفحه عمومی درج نکنید .مرسی).
19 با سلام . بابت سوال از شما پوزش می خواهم. دختری هستم 35 ساله و مجرد1 هفته پیش به اجبار تن به ارتباط انال دادم با توجه به مقاومتی که برای قطع ارتباط داشتم و در پوزیشنی که احساس برخورد با جدار روده و درد در ناحیه راست روده داشتم. البته زمان خیلی کوتاه و خونریزی هم وجود نداشت. بعد از آن درد در ناحیه داخلی روده احساس درد می کنم که بصورت درد در یکرف بالای باسن همراه با سوزش است نگران ایجاد زخم و عفونت و ابسه در راست روده هستم. در شهرستانم و امکان مراجعه به دکتر ندارم. لطفا راهنماییم بفرمایید؟ با ازمایش خون می توان به وجود ابسه و عفونت در راست روده پی برد؟ احتمال سوراخ شدن روده وجود دارد؟
20 باسلام و تشکر از شما قبلا پرسیدم جواب ندادین خواهش میکنم خانم دکتر عزیز جواب بدین که آیا نزدیکی یا ریختن منی در باستن ضرر دارد ممنون.
21 سلام خانم دکتر آیا با یکبار رابطه از مقعد احتمال بواسیر هست؟ آیا احتمال باروری در این رابطه هست؟ و اینکه چه مقدماتی لازم است تا درد کمتری حس شود و راحت تر انجام شود.مرسی دختر25 ساله
22 سلام خانوم دکتر، قبلا درباره نزدیکی از عقب و درد شکم و خونریزی مقعد سوال کرده بودم،شرمنده دوباره مزاحم شدم، میخواستم بپرسم راهی برای نزدیکی از عقب وجود نداره؟ منظورم اینه چی کنیم اینجور نشه؟مرسی
23 سلام خانوم دکتر برای جلوگیری از درد در ناحیه شکم و جلوگیری از خونریزی و درد دهانه مقعد هنگام نزدیکی از عقب چه راه حلی وجود داره؟مرسی
24 ایا سکس از پشت سرطان زاست و ایا قابل تشخیصه؟
25 با سلام من 27 سالمه و تازه ازدواج كردم شوهرم در مورد روابط جنسي نزديكي از پشت خيلي اسرار داره ولي من مي ترسم ميخواستم اگر مومكنه من و راهنمايي كنيد كه ضرر داره يا خطرناك هست يا نه ? لطفا من و راهنمايي كنيد با تشكراز سايت خوبتون