پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه (درد دندان) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 3 پرسش مرتبط با کلیدواژه در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.

ردیف پرسش
1 سلام آقای دکتر من پس از غذا خوردن ، به خصوص غذاهای سفت و ترش ، اطراف لثه دندان شش نیمه راست بالایم ، دردی مبهم شبیه به سوزش و خارش می گیرد که البته با نخ دندان و مسواک زدن آرام تر می شود. البته "داخل" این دندان با آمالگام پر شده و چند پزشک گفته اند که پرشدگی ایرادی ندارد. آیا این مشکل با مسواک زدن برطرف می شود و یا لثه مشکل جدی دارد؟ البته بین دو دندان پنج و شش فاصله خیلی خیلی کم وجود دارد. التهاب قابل توجهی نیز وجود ندارد(کم است) تمایل به فرو کردن مسواک در بین دو دنداننیز دارم. باتشکر اگر راهنمایی بفرمایید.
2 سلام من هفته گذشته دندون 6 پایین سمت راست رو پر کردم با رنگ سفید الان نون جویدنی درد میگیره بلند هم نیست میشه بگید مشکل چیه؟ممنون
3 با سلام خدمت آقای دکترفیروزه دختری 31 هستم که مدتی بود دندانهایم هنگام جویدن درد می کرد به دندانپزشک مراجعه کرد م وگفتند سه تاازدندانهایت پوسیدگی سطحی دارند وقتی آنها راپرکررم به من گفتند که دوتای آن نزدیک عصب است وممکن است درآینده به عصب کشی نیاز پیدا کند ولی هنوز به عصب نرسیده با وجود اینکه همه آنهارا ترمیم کردم ولی هنوز درد دارم حتی دندان 6 پایین سمت راست را این ا واخر ترمیم کرده ام ولی نمی دانم چرا این دندان که بتازگی پرشده با وجود اینکه یک هفته گذشته هنور درد دارد حتی لثه مربوط به آن دندان دردناک شده علت این درد چیست آیا سرما باعث می شود که دندانی که به تازگی پرشده دردناک گردد ؟