پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه (عوارض خودارضایی) را مشاهده می فرمائید.
در حال حاضر 71 پرسش مرتبط با کلیدواژه در پرسشکده موجود است.
برای مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها بر روی آن پرسش کلیک نمایید.

ردیف پرسش
1 آیا زن دچار استشها یا مرد دچار استمنا صاحب فرزندی ناقص الخلقه می شود؟
2 مقدار نرمال که پزشکان یا شرع برای خارج کردن آب از بدن (استمنا) توصیه می کنند چه قدر است؟
3 دختری 23 ساله و بسیار مذهبی و با حجاب هستم. از زمان بلوغ به بیماری خودارضایی مبتلا شدم. آن زمان اصلا نمی دانستم چیه! نمی دانستم گناه است و برای چند سال غسل نمی کردم. پارسال که به مکه رفتم از خدا خواستم و بعد از آن ترک کردم اما الآن مدتیست که دوباره شروع کردم. آیا بعد از ازدواج هم می شود این بیماری باشد؟ مرا درباره ترک راهنمایی کنید.
4 آیا فردی که قبلا سابقه خودارضایی داشته و الان به شکر خدا ترک کرده است و شب های پیاپی دچار احتلام می شود آیا باید به دکتر مراجعه کند یا طبیعی است؟
5 من جوانی 15 ساله ام قبلا به گناه استمنا مبتلا بوده ام از 10 سالگی. امسال با اینکه می دانستم در ماه رمضان این کار حرام است این کار را کرده ام. ولی فکر می کردم در غیر ماه رمضان حرام نیست چند ماه پیش فهمیدم که حرام است. من چندین بار توبه کرده ام، قسم خورده ام که این کار را نکنم ولی دوباره مبتلا شده ام. امسال به اعتکاف رفتم تا از این گناه دور شوم و در آنجا هم توبه کردم ولی باز همین امروز به خاطر دیدن سایت مستهجن این کار را کردم. حالا خیلی پشیمانم نمی دانم چه کار کنم مرجعم آیت الله بهجت است. نماز را کامل می خوانم. راستش چند سال پیش دوست نابابم که لعنت خدا به او باد به من می گفت این کار ضرری برای بدن ندارد حالا که به سایت شما آمده ام دیدم نامه اعمالم سیاه است. چطور می توانم رویم را دوباره به خدا کنم و توبه کنم آیا توبه مرا قبول می کند؟ مرا راهنمایی کنید تا از این گناه خلاص شوم. خواهش می کنم زودتر جوابم را بدهید من واقعا در بد شرایتی هستم. از خدا کمک می خوام شما هم من گناهکار را راهنمایی کنید.
6 بعد از ترک عمل استمنا و انجام ندادنش چه قدر طول می کشه تا عوارضش از بین بره؟ کی زمان مناسبی برای ازدواج خواهد بود؟ آیا شخص صاحب فرزند ناقص الخلقه میشه؟
7 از آنجایی که من شرایط ازدواج دائم را به هیچ وجه ندارم و دانشجو هم هستم و ماهواره هم در خانه داریم و خانواده هم اصلا مراعات نمی کند من با نفس و شهوت خود بسیار درگیر هستم. بارها برای شما نامه نوشته ام و بارها به من امید و راه کار داد ه اید. از آنجایی که در مشهد هستم برای ازدواج موقت بارها به حرم مطهر رفتم و از بخش پاسخ به مسائل شرعی در مورد ازدواج موقت سؤال کردم. همه آنها نه تنها این کار را در زیاد بد نمی دانند بلکه می گویند حتما این کار رو بکن و تقریبا همه آنها تشویق زیادی من را به این کار کرده اند همه کسانی که من آنها را می شناسم من را به این کار تشویق کردند. اما در عین ناباوری شما می گویید این کار را نکن از آنجایی که من هنوز این کار را نکردم و همچنین به شما اعتقاد خاصی دارم و نظرتان را بسیار ارجح می دانم می خواستم بدانم برای چه چنین حرفی می زنید در حالی که امامان ما(ع) ما را به این کار تشویق بسیاری کردند؟ ما روایات فراوانی و احادیث زیادی از امامان(ع) در جهت ترویج این کار داریم اگر اینجور نیست چرا امام صادق(ع) می گویند «کسی که 3 بار متعه نکرده باشد از یاران من نیست»؟(مضمون این گونه است) بله من هم این را قبول دارم که شاید باعث به عقب افتادن ازدواج دائم و کم لذت بردن شود ولی فواید بسیار دیگری دارد و در ضمن با درک درست این مطلب می توانید ازدواج دائم را به موقع و درست انجام دهید. چرا من باید زود ازدواج کنم و بعد 20 سال به دنبال یک خانه بدوم و همیشه اجاره نشین باشم. اگر این همه ضرر که شما می گویید داشت پس چرا امامان ما(ع) اصلا این را بیان کردند؟ آیا برای ترویج دیدن بود یا زمان گذشته و شرایط فرق کرده اگر این جور احکام فرق می کنه پس من هم حرف خیلی ها رو قبول می کنم که می گویند زمان زیادی از آن زمان گذشته و چادر معنایی نداره و دختر پسر می تونند با هم دوست باشند. در ضمن حتما بگویید چرا این قدر اختلاف بین شماها (عالمان و آخوندها) هست یکی قبول داره و یکی هم نداره. در ضمن همه مراجع این کار را قبول دارند و ما را به آن تشویق می کنند. ضمنا مگر کسی که خودارضایی می کند ازدواج موقت اگر شرایطش رو داشته باشد بر او واجب نیست؟ خوب متاسفانه من گاهی اوقات خود ارضایی می کنم.
8 متأسفانه یکی از دوستان من حدود 10 سال که با خودش اینکار بد که اسلام آن را حرام می داند (خودارضایی) عادت کرده و من هم تا جایی که توانستم به او کمک کردم. توانستم حدود 60% درصد موفق بشم. از من سؤالی کرده من الان که تو سایت گشت می زدم توانستم سایت شما را پیدا کنم و پیام خود را بگم. سؤال او این است که این کار که انجام داد آیا تأثیری در فرزند آینده او داره و بدن ایشان؟
9 من 24 ساله هستم و می خواستم به دلیل خودارضایی هر جور که شده ازدواج کنم. خودم در حال اتمام مهندسی عمران هستم و وضعیت مالی پدرم نیز بد نیست ولی نه کاری دارم نه درآمدی می دونم که خرج عروسی رو پدرم خواهد داد ولی بعد اون رو به عهده خودم خواهد گذاشت و هیچ کمکی نخواهد کرد. ولی مشکل اینجاست که به غیر از خودارضایی دلیل مهم و دیگری نمی بینم و بر این حساب به غیر از ایمان طرف مقابل هیچ معیار دیگری ندارم که از طرف مقابل بپرسم یعنی اگه بپرسه چرا میخوای ازدواج کنی چیزی ندارم که بگم. به این دلیل می ترسم که اقدامی کنم و بعد پشیمان شوم ولی آن قدر از خودارضایی خسته شده ام که در تصمیم جدی هستم و قصد ازدواج یا حالا عقد را هر چه سریعتر دارم. به نظر شما حالا من چیکار کنم؟ روش های ترک خودارضایی را هم نتوانستم عملی کنم. لطفا کمکم کنید که بهترین تصمیم چه است و چه کار کنم؟
10 من می خواستم راجع به کنترل غریزه جنسی با شما مشورت کنم. متأسفانه در جامعه امروزی با بالا رفتن سن ازدواج و عدم امکانات ازدواج برای جوانان بسیاری از جوانان دچار مشکلات خودارضایی هستند. واقعا چه باید کرد تا از طغیان این میل جلوگیری نمود؟ خواهش می کنم من را راهنمایی کنید. گاهی اوقات من نیز عمل زشت استمناء را انجام می دهم و خود نیز بسیار پشیمان می شوم؟
11 لطفا در مورد مضرات، فواید، بیماری های حاصل، و نحوه ترک عادت استمنا توضیح دهید.
12 بنده سید ... 25 سال سن دارم و ان شاء الله چند ماه دیگر مدرک کارشناسی ارشد خود را از یکی از دانشگاه های معتبر در تهران خواهم گرفت. عرفا فردی مذهبی هستم، نمازها را معمولا سر وقت و در مسجد به جا می آورم و به روزه گرفتن علاقه خاصی دارم. یک سالی است به توصیه پدر نماز لیله الدفن را هر شب می خوانم و نماز وتری به علاقه خویش. از نظر جسمی الحمد لله بدن نسبتا آماده و خوبی دارم. چشمانم درون ویترینی به شماره کم مستقر شده اند. فردی اجتماعی هستم و دوستان نسبتا زیادی دارم. از ابتدای بلوغ (حدود 14 سالگی) به گمانم به مدت سه سال به طور میانگین ماهی یکبار عمل خودارضایی را انجام می دادم. ولی همواره احساس گناه شدیدی مرا می آزرد و در پی راه های مختلف برای ترک بودم. بالاخره با عقد یک پیمان با خود تقریبا موفق به جلوگیری از آن شده ام. و آن پیمان که اکنون حدودا هشت سال عمر دارد و تا کنون نیز بدان پایبند بوده ام چنین است: هرگاه در مبارزه با عمل خودارضایی شکست خوردم بر من واجب است که 7 روز سپر صیام بر تن کنم، که سه روزه آن باید بلافاصله پس از شکست و پشت سر هم باشد و چهار روزه دیگر در طی یک ماه پس از روز شکست به جا آورده شود. آنچه مرا به نگاشتن و مشورت با شما واداشت اینست:
شما را فردی دلسوز، مذهبی و آگاه در این زمینه و در نتیجه مناسب برای مشورتی نیک یافته ام. و اما مشکل من: امروز چهارمین روزی است که در حال مبارزه با یک هجمه شهوانی هستم! تا کنون اینقدر شدید اذیت نشده ام. برای جلوگیری از عمل خودارضایی سومین روزی است که روزه گرفته ام و نیز در اینترنت جستجو کردم و لطافت سخنان زیبای شما دیدگانم را نوازش کرد و روحم را آرام. اکسیر حرف های شما (پرهیز از تنهایی، مشغول شدن به کار، رفتن به رختخواب پس از خواب آلوده شدن، رفتن در جمع و ... ) نیز در دوام آوردن بنده تا کنون خیلی مؤثر بوده است. اما دیگرکاسه صبرم در حال لبریز شدن است. فشار زیادی را دارم تحمل می کنم. دیشب تا نزدیک اذان صبح بیدار ماندم چرا که خوابم نمی برد و بی گمان باید از رختخواب حذر می کردم لذا خود را به یک سری کارهای معمولی مشغول کردم. به درستی نمی توانم بر کارهای دانشگاهی ام که در این چند روز و هفته باید حتما به اتمام برسانم، تمرکز کنم. بدنم به خاطر نرمش های زیادی که در این چند روز برای خروج انرژی اضافی از بدن انجام داده ام مقداری کوفته شده است. از طرفی در اینترنت و نیز با برخی از دکترهای روان شناس که قبلا صحبت کرده ام گفته اند، عمل خودارضایی اگر با برنامه (مثلا ماهی یکبار) انجام گیرد، هیچ گونه ضرری ندارد و نیز مزایایی برای این کار نیز ذکر کرده اند. مانند:
1- این امر مانع از روابط جنسی غیرمجاز مانند همجنس‌بازی می‌شود.
2- تخلیه‌ فشارهای منفی که در طول روز به سراغ فرد می‌آیند.
و ...
(به لینک شماره 1 مراجعه کنید.)
حقیقت اینست که تنها عاملی که باز باعث شده تاکنون با عمل خودارضایی به مبارزه برخیزم عشق به یکتا حبیب بی همتاست که خیلی خیلی مدیون او هستم و دست نوازش و محبتش را بارها و بارها به وضوح در زندگیم حس کرده ام و عطر دل انگیزش بارها مرا مدهوش کرده است و جویبار اشک دیدگانم را روان ساخته. یکی از روحانیون عزیزی که حدود سه سال پیش با وی صحبتی داشتم می گفتند: اصلا به فرض عمل خودارضایی هیچ گونه ضرری نداشته باشد. شاید حضرت حق می خواهد ایمان ما را در بوته آزمایش نهد و بنگرد که ما از فرمان او سر می پیچیم یا نه؟ همین ظریفه کافیست تا ما به منظور نشان دادن ارادت و فرمانبرداری و بندگی خویشتن امرش را بی قید و شرط مطیع باشیم. «والیستعفف الذین لایجدون نکاحا حتی یغنیهم الله من فضله.» اما اکنون به رغم همه علاقه و ارادتم به یکتا حبیب بی همتا، مسایلی این کمترین را به تغییر استراتژی و موضعگیری خود و انجام عمل خودارضایی شاید بتوان گفت مجبور کرده است. هر چند هنوز بر پیمان خود باقی مانده ام اما گویا با توجه به شرایطم مجبورم بین بد و بدتر، بد را برگزینم. این مسائل را در ذیل بیان می کنم و خواهشمندم، خوب بر شرایط بنده بندیشید و شراب سخنان رهگشایتان را در کامم ریزید.
1- بنده فردی عاطفی هستم. و اگر بخواهم طبق نظریه برنامه ریزی عصبی - زبانی (NLP) (لینک شماره 2 را بنگرید.) خود را در یکی از سه گروه انسان ها جای دهم، خواهم گفت 70 درصد حسی 20 درصد بصری و 10 درصد شنیداری هستم. و در مجموع در زمره افراد حسی قرار می گیرم. می خواهم بگویم من از در آغوش گرفتن و بوسیدن غرق لذت می شوم. و در کل فردی سرشار از عاطفه هستم! این امر باعث شده گاه نسبت به برخی از دوستانم در خوابگاه و یا دانشگاه و ... چنان علاقه شدیدی به جانم پیوند بخورد که باعث از بین رفتن تمرکزم شود. و نیز این علاقه دو بار در حد زیادی مشکل آفرین شد البته در حد پریشانی ذهن و فشار روحی ناشی از مبارزه با نفس و خوشبختانه هیچ گاه آن تفکرات مسموم به عمل نیانجامید. به روانشناس دانشگاه در مرکز مشاوره مراجعه کردم. گفتند عشق و محبت شدید باعث بروز تمایلات جنسی می شود. اگر امکان ازدواج برای شما مهیا نیست یکی از راه های درمان، عمل خودارضایی است! در انجام این عمل اگر افراط صورت نگیرد هیچ گونه ضرری ندارد. آری این چنین است برادر فرزانه ما، گویا اگر به بد (عمل خودارضایی) پناه برم باعث شود تخلیه شوم و بتوانم از بدنر(تمایلات و وسوسه های هم جنس خواهی) در امان بمانم.
2- در شرایط حساسی قرار گرفته ام که باید برخی مقاله ها و پروژه های دانشگاهی را هر چه زودتر تهیه کنم و با توجه به این هجمه و تیرهای شهوانی، مرغ تمرکز از وجودم رخت بربسته و بازدهی و سرعت کارهایم شدیدا افت کرده.
3- فعلا امکان ازدواج برایم مهیا نیست و نیز امری زمانبر است، تا قبل از ازدواج چه کنم؟ در ضمن ازدواج موقت را با توجه به شرایط کنونی جامعه که بیشتر زن های خراب و ناسالم نصیب آدم می شود و پول می خواهد و قوز بالا قوز، عقلانی نمی دانم.
لطفا هر چه سریعتر مرا نیک راهنمایی کنید. بنده با توجه به شرایط فوق گریزی از تغییر استراتژی خود نسبت به عمل خودارضایی نمی بینم. اما هنوز ذره ای تردید مرا باز داشته. دیروز به منظور تغییر موضع گیری ام نسبت به عمل خودارضایی استخاره کردم بد آمد. و امروز ایمیلی ساخته ام و به مشورت با شما متوسل شده ام. اگر مرغ تمرکزم به خاطر این آتش شهوانی درون به آشیانه باز نگردد از هماد پروژه ها و مقاله هایم باز می مانم و بسیار وضع بحرانی می شود. من در فشار شدید کاری، روحی به سر می برم و کاسه صبرم سخت لبریز شده. دو بار در خواب محتلم شده ام اما باز آتش زبانه می کشد! تا کنون این قدر این هجمه شدید نبوده است! گویا بین بد و بدتر ناگزیر از انتخاب بدم. سخت تشنه نوشیدن شراب سخنان برخاسته از جام گرانبهای دانش شما هستم.
13 بعضی وقت ها احساس می کنم که نیرویی در درونم مرا کنترل می کند، و مرا تحت تأثیر خود در می آورد به این گونه که: در 1-2 ساعتی به طور ناگهانی دچار اضطراب و دلهره شدید می شوم با احساسات و عواطف زیاد و کنترل عقلم از دستم خارج می شود و با نیمی از آگاهی عقلی، عملی را انجام می دهم و بعد از مدتی که به خود می آییم می بینم اصلا این کاری که انجام دادم با عقل و منطق خویش نبوده، بعد پشیمان و دچار عذاب وجدان شده، البته در هفته یک بار این مشکل به وجود می آید و نیز احساس می کنم نیروی ما فوق بشری می باشد که مرا تحت تأثیر خود قرار می دهد. لطفا مرا راهنمایی کنید.
14 مطلب زیر را در اینترنت مشاهده کردم. لطفا نظر خود را در مورد آن بیان فرمایید.
«چون عدم استفاده از قوای جنسی برای مدت طولانی موجب بیماری ناباروری می شود استمنا برای شخصی که امکانات برقراری رابطه جنسی سالم را ندارد هر هفته یکبار مجاز است و گناهی ندارد.»
15 بنده به گناه لواط و استمنا دچار هستم و نمی توانم آن را ترک کنم به نظر شما بنده چه کار کنم چون این موضوع موجب عقب افتادگی شخصیتی و تحصیلی من شده است؟
16 من 9 ساله که این طوری هستم و بدبخت بدبخت هستم. شهوتی تر از من تو دنیا وجود ندارد. تو رو به خدا کمکم کنید. خسته ام، خیلی خسته ام ... آخه من تو این دنیا چی کاره ام؟ ای خدا ای کاش هیچ وقت بنده ای به این زشتی نمی داشتی.
17 اگر زحمت بکشید هر مقاله ای در رابطه با ضررهای خودارضایی و تفاوت خودارضایی با ملاعبه همسر برایم بفرستید ممنون می شوم.
18 ضررهای استمناء (جلق) ‌چیست؟ آیا در افرادی که این عمل زشت را انجام می دهند تغییرات خاص به وجود می آید؟ در صورت وجود ضررها آیا این آسیب های وارد شده به بدن مانند کوچک شدن پشت کمر (محل بالای ران) آیا راه درمان هم دارد یا نه؟ (به این سؤال به صورت کامل توضیح داده شود.) افرادی که این عمل را انجام می دهند در مدت زیادی مانند 4 الی 5 سال چه ضررهایی به آن ها وارد می شوند و آیا خوب می شوند؟
19 من در سن 5/13 سالگی به بلوغ رسیدم. ولی چون کسی (پدر، مادر، معلم و ...) نبود در اون سال ها که من با نشانه ها و علائم بلوغ‌ آشنا کند دچار انحراف شدم. الان حدود 5 سال است که مشکل استمناء دارم. بارها قصد ترک آن را داشته ام ولی نتوانسته ام. امسال با ورود به دانشگاه تصمیم جدی به ترک این کار را دارم و احتیاج به راهنمایی دارم که این نامه را نیز به این دلیل می نویسم. قبلا بارها توبه کردم، نذر کردم،‌ دعا کردم و ... ولی به نتیجه نرسیدم. نماز هم نخوانم و این اولین بار است که این موضوع ها را به دیگری بیان می کنم. لطفا مرا راهنمایی کنید؟
20 من در سن 5/13 سالگی به بلوغ رسیدم. ولی چون کسی (پدر، مادر، معلم و ...) نبود در اون سال ها که من با نشانه ها و علائم بلوغ‌ آشنا کند دچار انحراف شدم. الان حدود 5 سال است که مشکل استمناء دارم. بارها قصد ترک آن را داشته ام ولی نتوانسته ام. امسال با ورود به دانشگاه تصمیم جدی به ترک این کار را دارم و احتیاج به راهنمایی دارم که این نامه را نیز به این دلیل می نویسم. قبلا بارها توبه کردم، نذر کردم،‌ دعا کردم و ... ولی به نتیجه نرسیدم. نماز هم نخوانم و این اولین بار است که این موضوع ها را به دیگری بیان می کنم. لطفا مرا راهنمایی کنید؟
21 پسری هستم که مدت 6 سال است به خودارضایی روی آورده ام و الان پشیمان شده ام چون می بینم نسبت به جوانان دیگر نشاط و نیروی کمتری دارم و برای رسیدن به نشاط می خواهم آن را ترک کنم. در حال حاضر تعداد آن را از 4 بار در هفته به 1 بار در هفته کاهش داده ام. از شما که با جوانان سر و کار زیادی دارید تقاضامندم تذکر بدهید که عمل خودارضایی مفید نبوده بلکه باعث زوال تدریجی عقل، ناتوانی جسمی و بیماری های روانی و جسمانی را در پی دارد و هرگز فریب سایت هایی که استمنا را مفید می دانند نخورند. بعد از یک مدت که این کار را ترک می کنم (5-6روز) احساس فشار و بروز احساسات به صورت ظاهری در من پیدا می شود یعنی دوست دارم با یک غیرهمجنس (دختر) به صحبت بپردازم. من 19سال سن دارم و در یکی از کلاس ها به دختری که او هم در رشته من تحصیل می کند علاقه مند شده ام ولی به او نگفته ام. از روابط کوچه و خیابان و دوستی های مخفیانه متنفر هستم ولی می خواهم با او حرف بزنم. از طرفی می دانم که شرایط ازدواج برای هر دو نفرمان محیا نیست و به وقت ازدواج نرسیده ایم. تا الان رابطه و بحثی با هم نداشته ایم. از طرف دیگر از شروع این روابط می ترسم و نمی خواهم در محیط دانشگاه ضایع بشوم. البته هنوز نظر او را هم نپرسیده ام ... با این وضع چون ظاهری خوب (باحجاب کامل) بوده و در درس هایش موفق و کوشا است و به رشته فنی من «الکترونیک» علاقمند بوده و زیبایی او طبیعی (بدون آرایش) هست او را دوست دارم. از شما تمنا دارم به من کمک کنید. نشانه های عشق واقعی و تکامل یافته را برایم بنویسید و بنده حقیر را هدایت فرمایید.
22 پسری هستم که مدت 6 سال است به خودارضایی روی آورده ام و الان پشیمان شده ام چون می بینم نسبت به جوانان دیگر نشاط و نیروی کمتری دارم و برای رسیدن به نشاط می خواهم آن را ترک کنم. در حال حاضر تعداد آن را از 4 بار در هفته به 1 بار در هفته کاهش داده ام. از شما که با جوانان سر و کار زیادی دارید تقاضامندم تذکر بدهید که عمل خودارضایی مفید نبوده بلکه باعث زوال تدریجی عقل، ناتوانی جسمی و بیماری های روانی و جسمانی را در پی دارد و هرگز فریب سایت هایی که استمنا را مفید می دانند نخورند. بعد از یک مدت که این کار را ترک می کنم (5-6روز) احساس فشار و بروز احساسات به صورت ظاهری در من پیدا می شود یعنی دوست دارم با یک غیرهمجنس (دختر) به صحبت بپردازم. من 19سال سن دارم و در یکی از کلاس ها به دختری که او هم در رشته من تحصیل می کند علاقه مند شده ام ولی به او نگفته ام. از روابط کوچه و خیابان و دوستی های مخفیانه متنفر هستم ولی می خواهم با او حرف بزنم. از طرفی می دانم که شرایط ازدواج برای هر دو نفرمان محیا نیست و به وقت ازدواج نرسیده ایم. تا الان رابطه و بحثی با هم نداشته ایم. از طرف دیگر از شروع این روابط می ترسم و نمی خواهم در محیط دانشگاه ضایع بشوم. البته هنوز نظر او را هم نپرسیده ام ... با این وضع چون ظاهری خوب (باحجاب کامل) بوده و در درس هایش موفق و کوشا است و به رشته فنی من «الکترونیک» علاقمند بوده و زیبایی او طبیعی (بدون آرایش) هست او را دوست دارم. از شما تمنا دارم به من کمک کنید. نشانه های عشق واقعی و تکامل یافته را برایم بنویسید و بنده حقیر را هدایت فرمایید.
23 من یک دوستی داشتم که روزی به من گفت که من خیلی کارهای بدی انجام می دهم و کارهایی انجام می دهم که باعث آمدن منی از من می شود اما نه با استفاده از فرد بلکه با استفاده از وسایل داخل خانه (پتو-بالشت) و این کار را هم خیلی انجام می دهم و او از من پرسید تو نمی دانی با این همه آمدن منی از من اگر بخواهم ازدواج کنم و قبل از آن اگر آزمایش بگیرند من سالم هستم و می توانم با فرد مورد علاقه خود ازدواج کنم یا نه؟
24 من یک دوستی داشتم که روزی به من گفت که من خیلی کارهای بدی انجام می دهم و کارهایی انجام می دهم که باعث آمدن منی از من می شود اما نه با استفاده از فرد بلکه با استفاده از وسایل داخل خانه (پتو-بالشت) و این کار را هم خیلی انجام می دهم و او از من پرسید تو نمی دانی با این همه آمدن منی از من اگر بخواهم ازدواج کنم و قبل از آن اگر آزمایش بگیرند من سالم هستم و می توانم با فرد مورد علاقه خود ازدواج کنم یا نه؟
25 من یک دوستی داشتم که روزی به من گفت که من خیلی کارهای بدی انجام می دهم و کارهایی انجام می دهم که باعث آمدن منی از من می شود اما نه با استفاده از فرد بلکه با استفاده از وسایل داخل خانه (پتو-بالشت) و این کار را هم خیلی انجام می دهم و او از من پرسید تو نمی دانی با این همه آمدن منی از من اگر بخواهم ازدواج کنم و قبل از آن اگر آزمایش بگیرند من سالم هستم و می توانم با فرد مورد علاقه خود ازدواج کنم یا نه؟