پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


سلام دکتر بنده 23 سال دارم چند وقته پیش برای ریزش مو به دکتر مراجعت کردم و دکتر 6 تا آمپول عضلانی داد که باید 2 تا 2 تا با هم مخلوط میشد یعنی 3 تزریق و تزریق میشد با نام های ap bepathin و ap biotio از وقتی این دارو را مصرف کردم در هر بار انزال مقدار منیع خیلی خیلی کاهش یافته و من بسیار نگران هستم آیا احتمال اقیم شدنم هست؟ آیا مصرف این دارو باعث این مشکل شده؟ لطفا کمک کنید ممنون پاسخ : موقت است ببعد إز شي ماه احتمالا عادى ميشود در صورت ادامه وضع با بزشكتان مشورت كنيد [ 1390-05-11 ] یعنی من که این دو دارو (ap bepathin و ap biotio) را مصرف کردم اقیم شده ام ؟! یا حتی امکانش در آینده هم هست این دو دارو هورمونی هستند درسته؟ پاسخ : من متاسفانه سئوال شما را ندارم لطفا سئوال با جواب وسئوال جدید را در یک جا برایم بفرستید [ 1390-05-18 ]

1 پاسخ 1

1- خیر 2- خیر خیر نگران نباشید اتفاقی برایتان نمی افتد و پس از قطع دارو کلیه مشکلات برطرف می شود.

برگرفته از : http://www.mjkiani.ir/ (دکتر محمد جعفر کیانی)



من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده