پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


دختري28 ساله،به دليل موي زائددورسينه بعد از مراجعه به دكترو آزمايش هورموني،هورمون مردانه در بدنم بود و تا 2سال قرصضد بارداري و اسپيرلاكتون مصرف شدكه موي زائددورسينه ريخت ولي بعدموي سرم ريزش كردوكمحجم شد بعد از مراجعه به دكتر غدد،ضدبارداري را قطع و اسپيرلاكتون مصرف وبعد ازمدتي هم اسپيرلاكتون راقطع و فيناسترايد هفتهاي 3بار تجويزو الان بهتر هستم ولي حجم موهايم به كلي كمتر شده،به علت جوش روي سينه دكتر پوست گفت كه فيناسترايد را بايد تا شب عروسي بخورم الان تا عروسي3 ماه مانده و الان دكتر غددگفت اگر جوش نزدي قطع كن،حالا فعلا يك ماهي هست كه فيناسترايد نمي خورم ريزش مووجوش كمي مي زنم ولي نمي دانم چكنم؟

1 پاسخ 1

با سلام. شما علائم افزایش هورمون های مردانه را دارید و درمان طولانی لازم دارید. متاسفانه اکثر این داروها با حاملگی تداخل دارند. فعلاً اگر علائم رو به پیشرفت نیست صبر کنید ولی اگر در طولانی مدت قصد بارداری ندارید دارو ها را مصرف کنید.

برگرفته از : http://www.doctorsoheila.ir/ (دکتر سهیلا طاهری)



من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده