پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


سلام، من یه پسر20ساله هستم. چند روز قبل ماه رمضون از خدا از ته قلبم خواستم که با یه دختری آشنا بشم و حالا بعضی ویژگی ها هم بهش اضافه کردم. 2 روز  پیش نمیدونم معجزه شد حالا اسمشو هرچی میذارید بذارید با یه دختر بصورت خیلی اتفاقی آشنا شدم که همه ویژگی هایی رو که از خدا خواسته بود رو داره. مومن، معتقد، نماز خون و چندتای دیگه .حالا شمارمو به زور بهش دادم و زوری ازش خواستم که بهم تکی اسی بده که شمارشو داشته باشم. من تا حالا با هیچ دختری نه حرف زده بودم نه دوست شده بودم. چون از خدا خواسته بودم نمی خواستم از دستش بدم. من می خواستم که تا موقع ازدواج یکی رو داشته باشم که بدونم یکی رو دارم و نه من هرزه برم و نه طرف مقابلم. حالا خلاصه کنم بعدش متوجه شدم که بیماری قلبی داره و یک ماه دیگه وقت پیوندشه. انگاری دکترها جوابش کردند و به خانواده اش گفتن که پیوند هم نمیشه کردش. الان موندم که خدا منو واسطه کرده که بهش محبت کنم و از این دنیا بره یا ....../ واقعا خیلی گیر افتادم اگه کمکم کنید خیلی ممنون می شم.

2 پاسخ 2

سلام پسر خوب،من اگه جای تو باشم وواقعا دوسش داشته باشم باهاش میمونم و به زندگی امیدوارش میکنم.اگر زنده بمونه که چه خوب و باهاش ازدواج میکنم اگر هم نموند میدونم که یه کاری براش کردم و وجدانم راحته.(ایشالله که خوب میشه)
بسم الله الرحمن الرحیم برادر گرامی در امر بسیار مهم و حیاتی ازدواج، به هیچ وجه از روی احساس و دلسوزی تصمیم نگیرید. مسلما چنین شخصی با تمام ویژگی های خوبی که دارد اما نمی تواند انتخاب عاقلانه ای برای ازدواج باشد.


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده