پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


سلام، من تصمیم دارم به کلاس های زبان پیشرفته بروم، زبان من بد نیست در واقع در کنکور ارشد دولتی زبان رو در رشته مان 41 درصد زدم که خیلی سخت بود .. کنکور ارشد آزاد رو هم درس زبان رو 84 درصد زدم.

میخوام از سطح مناسب شروع کنم و دوره ها رو ببینم و مدرک هم بگیرم ...

مجتمع فنی تهران (البته من به یک نماینده آن در شهرستان رفتم) اول یک آزمون تعیین سطح گرفت، گفتند نمره ات خیلی خوب اومد!

خلاصه طبق برگه سطح بندی که داشتند گفتند به سطح Upper Intermediate 1 باید بیایی، من دقیقاً نمیدونم این چه سطحی هست و چقدر به دردم میخوره. لطفاً کسانی که تجربه و اطلاعاتی در این باره دارند برای من توضیح بدهند این سطح درواقع چجوری هست و چه کسانی در آن شرکت می کنند؟ افراد عادی چقدر دوره می بینند تا به این سطح برسند؟ ... ممنونم

1 پاسخ 1

معمولا سطوح آموزش زبان را به این صورت دسته بندی می کنند:
1. beginner
2. intermediate
3. advanced
 در واقع intermediate سطح متوسط است و upper intermediate به معنی متوسط رو به بالاست. هر آموزشگاهی بسته به نوع کتاب و بودجه بندی تعداد ترم های مختلفی برای هر یک از این سطوح در نظر می گیرد. با توجه به ارزیابی که خودتان از سطح زبانتان داشتید، به نظر می رسد upper intermediate برای شما سطح مطلوبی باشد. بهتر است به کتابی که تدریس می کنند نگاهی بیندازید یا از افرادی که در آن آموزشگاه در آن سطح آموزش می بینند سوال کنید تا جواب دقیق تری بگیرید چرا که همانطور که گفتم این موارد بستگی زیادی به خود آموزشگاه دارد.


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(کنکور)