پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

من جوانی 20 ساله هستم که به واسطه اعمال زشتم در جوانی الآن گرفتار هستم و از شما درخواست کمک می نمایم. من در سنین بلوغ دچار عمل استمناء می شدم که به لطف خدا ترک نمودم. از نظر جسمی دچار زود انزالی شده ام آیا اگر بچه دار شوم بچه ام سالم خواهد بود؟ آیا می توانم تو روی پدر یا مادر همسرم نگاه کنم؟ شما راهنمائی کنید مرا چه کنم؟

3 پاسخ 3

اولا خداوند را شکر کنید که شما را از این بلای خانمان سوز نجات داده است و حتما پس از هر نماز خود سجده شکر بجا آورید. ثانیا از هر عاملی که باعث تحریک شما می شود جدا دوری کنید (مانند عکس، فیلم، مجسمه، محیط های مختلط، فکر کردن به مسائل جنسی و ...) که در کاهش آستانه تحریک جنسی بسیار مؤثر است یعنی تحریک های مداومی که از طرق فوق به سیستم عصبی وارد می شود باعث می گردد مرکز عصبی مربوط به امور جنسی در مدت کوتاه تر و با قدرت بیشتر پاسخ دهد. ثالثا به فکر ازدواج باشید که ان شاء الله پس از ازدواج به تدریج این مشکل برطرف خواهد شد. و در مورد سلامتی فرزندتان نیز هیچ گونه فکر بد به ذهن خود راه ندهید چرا که سلامت فرزند به سرعت انزال ربطی ندارد. آخرین نکته ای که لازم است متذکر گردیم این است که اطلاع از مسائل دینی و رعایت دقیق آنها در تمام شرایط زندگی راه گشای اصلی انسان در تمام مراحل زندگی است و امیدواریم شما این مسیر را به خوبی طی کنید.

برگرفته از پرسمان
سلام علیکم برادر بزرگوار خدا لطف کرده به شما قوه ترک رو داده پس شما هم با اذکار الهی و ورزش و ... از این گناه دوری کنید و نیازی نیست که نگران باشید اصلا الان شما نباید به اون فکر کنید چرا شما امید خدا رو ول کردید به چیزای دیگه فکر میکنید برو در چهار چوب شرعی عشق و حالت رو بکن تا گناه نکنی بگو بخند نماز بخون زیارت اهل بیت ویا امامزادگان و مومنین برو برو طبیعت خدا انقدر بخشنده هست همین که شما پشیمون شدی بخشیده پس حالشو ببر برو سفر یا با دوستای خوب بگرد و از زندگیت لذت ببر یاعلی
عزیز من چرا تو مخی می ری برا خودت. خود ارضایی یکی از عوامل زود انزالیه که قابل درمان هم هست. زود انزالی هم هیچ ربطی به بچه داری نداره. و واقعا نمی دونم چی می خوای توی صورت پدر مادر همسرت پیدا کنی نمی دونم!!


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده