پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

نمی دونم تا به حال داستانهای سکسی رو خوانده اید یا نه!؟ به نظر می رسه اگر اهل گشت و گذارهای اینترنتی باشید با این داستان ها برخورد کرده اید و به احتمال زیاد هم یکی از این داستان ها را مطالعه کرده اید. سوال مهم و اساسی این هست که چه کسانی و به چه منظوری این داستان ها را می نویسند!؟ عمده مسائل و نقاط حساس و قابل تأمل در این نوع داستان ها؛ سکس و خیانت به همکار و خویشان و همسایه و یا حتی مادر، خواهر، عمه، خاله را شامل می شوند. خوب با توجه به این موضوعات؛ اهداف نویسنده و یا بهتره بگم نویسندگان این گونه داستانها چیست؟ مطئنا هدف سرگرم کردن و لذت بخشی و یا ایجاد حس روشنفکری و بالندگی و بلوغ در ما نیست! تا به حال فکر کرده اید که هدف از این گونه داستان های کوتاه و آنی و خیانت؛ آن هم(اکثر اوقات) با محارم چیست؟ سکس با محارم و خیانت و به دوستان و همسایگان و آشنایان و یا حتی همجنسبازی( زن با زن و مرد با مرد) چرا بایستی به صورت داستان در سرتاسر اینترنت به صورت گسترده گسترش یابد و من و شما و دیگری( که ممکنه مادر و پدر و خواهر و برادر من و شما باشند) آن را مطالعه کنند!؟ در عمده این داستانهای سکسی یک زندگی بی قید و شرط؛ یک زندگی لذت بخش بدون مسئولیت؛ سکس و لذت جنسی با هر کس و در هر شرایطی بدون هیچ شرم و حیایی و تن دادن به مسائل جنسی بدون هیچ مرز و قاعده و قانونی القا شده و حتی نویسندگان این گونه داستانها در صدد هستند تا حریم پاک خانواده را هم به سمت و سو کشانده و فریاد زنند که شهوت و لذت بالاتر از هر چیزی است! در اکثر داستنهایی با این گونه موضوعات «دختران جوان» را شهوت پران و بسیار مشتاق و «زنان» را گرم و گاها گداخته و سرشار از حس و میل جنسی و فاقد هر گونه مسئولیت قانونی و شرعی و وجدانی و «مردان» را سـرد و بی رمق نشان داده و در بسیاری از مواقع این زنان و دختران هستند که پیشنهاد داده و مردان هم از خدا خواسته قبول می کنند و یا اینکه در نبود جنس مخالف به خودارضایی روی آورده و طوری وانمود می شود که حتما و بدون فوت وقت و درنگ بایستی این حس و شهوت ارضا شود! نویسندگان این مجموعه از داستانهای آلوده و با هدف؛ تمام افراد جامعه را در تیرس خود قرار می دهند. برای نمونه؛ بعضی از این گونه داستانها بین افراد زیر رخ می دهد: دختر پسر عمو و دختر پسر خاله و دختر پسردایی و دختر پسر عمه و ... به نظر شما چه اهداف و منافعی در ورای براندازی و شکستن اصول و اعتقادات حاکم بر خانواده هاست!؟ مطمئنا نویسندگان این سری از داستانها و گسترانندگان آنها در جامعه و در نهایت افکار عمومی منتظر ماحصل و نتیجه آن هستند؛ که بایستی ویران کننده و گسترده تر در جامعه ظهور کند. خانواده کوچکترین و بنیادی ترین نهاد یک جامعه است. هر رویدادی که در خانواده روی دهد؛ اگـر بررسی و علت یابی و برطرف نشود مانند یک بیماری مسری و واگیردار به تک تک خانواده ها سرایت و در نهایت بدنه جامعه را دربر گرفته و جامعه را به سمت و نطفه هرزه که همان رویداد اولیه در خانواده هست؛ می کشاند. حال نظر شما دوست عزیز را جویا می شوم که آیا داستانهای سکسی سرگرمی کوتاهی است برای من و شما یا نابودی ریشه ها!؟

1 پاسخ 1

در یک تحلیل کلی از محتوای داستانهای سکسی در اینترنت می توان گفت ،اهداف زیر از سوی بافندگان وسرایندگان آنها دنبال می شود:
اهداف اقتصادی: نویسندگان این داستانهای سکسی اهداف اقتصادی را در قالب تصویر ونوشتار وبه اشکال متنوعی از محصولات از طریق سایت های اینترنتی، شبکه های تلویزیونی، تبلیغات تصویری به هر نحو، وبلاگ ها، مجلات،کتاب ها و ... کمپانی های خود را اداره می کنند.واز این راه پولهای هنگفتی را به جیب های خود می زنند.بطوری که تجارت سکس از جمله تجارتهای مهم شمرده می شود. آنها با نوشتن اینگونه داستانها به عنوان مقدمه، دختران وزنان را عملا به فرار از خانه وبی بند وباری سوق می دهند.
اهداف اجتماعی: اشاعه ابتذال،عادی سازی روابط محرم ونامحرم،عادی سازی صحنه های خلاف اخلاق جنسی،عادی ساختن واز میان بردن قبح گناه،اشاعه رفتارهای غیر اخلاقی،روابط نامشروع،ترویج روابط غیر شرعی وغیر قانونی،عادی سازی خیانت زن ومرد به یکدیگر به عنوان مر عادی وجایز ،به سخره گرفتن اعتقادات وآداب ورسوم دینی و بی اهمیت جلوه دادن آنها،اسفاده ابزاری از سکس ،غیرت زدایی ،تضعیف باورهای دینی ،اشاعه هنجار شکنی زنان ودختران و... از جمله اهداف شوم اجتماعی آنان می باشد.
اهداف سیاسی:در بررسی علل نوشتن وتولید این گونه چرندیات می توان به سرخوردگی از امور سیاسی و روی گردانی سردمداران آنها از سیاست نیز اشاره نمود ،وهمچنین به منظور گرفتن نیروی جوان جوامع ومشغول کردن آنها ،که این امر آنها را از پرداختن به امور مهم اجتماعی وسیاسی شان باز دارد.به لحاظ آنکه سرگرم شدن بخشی از نیروی جوان جامعه به چنین اموری فرصتی برای انحراف سیاسی جامعه وفاصله گرفتن مردم از مشارکت سیاسی ودر نتیجه آماده شدن زمینه برای کسانی است که شایسته نیستند تصمیم گیری نمایند.
خلاصه آنکه این داستانها ،در واقع خیال آمال وآرزوهای درونی یا عقده های روانی نویسنده گان آنها می باشد ،که با تبادل لینکهای خود وحمایت وتبلیغ سایتهای همدیگر اهداف پلید خود را دنبال می کنند، آنها خوشبختی وسعادت انسان را در پرداختن به لذایذ وشهوتهای بی حد وحصر مادی می دانند واز ارزشهای انسانی ومعنوی بسیار دور افتاده اند.وبا این کار می خواهند دیگران را نیز در مسیر خود قرار دهند.


برگرفته از پرسمان


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(محارم) (همجنسبازی) (سكس) (خودارضایی) (زنان) (جنسی) (داستانهاي بلوغ)