پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

آیا در ازدواج مرد بیشتر از نظر سکسی به همسرش وابسته است و زن از نظر محبتی، چرا؟ خب زن که عاطفه بیشتری دارد چطوری با موجودی می تواند زندگی کند که عاطفه کمتر از خود برخوردار است همین طور زن با وجودی که شهوت زیادتری که مرد دارد با چنین موجودی زندگی می کند؟ لطفا زود جواب دهید.

1 پاسخ 1

زن و مرد، علی‌رغم آن که در انسان بودن با یکدیگر مشترکند، تفاوت‌هایی نیز با یکدیگر دارند. این تفاوت‌ها از سویی باعث بقای نسل بشر می‌شود و از سوی دیگر، زندگی زن و مرد را در کنار هم دلپذیر و لذت‌بخش می‌سازد. وجود این تفاوت‌ها حقو ق و تکالیفی را برای هر یک از زن و شوهر به دنبال می‌آورد. یکی از این تفاوت‌ها آن است که زن‌ها عاطفی‌تر از مرد‌ها هستند. زن‌ها با برخورداری از عواطف و احساساتی قوی‌تر و رقیق‌تر، محیط خانه را مملو از عشق و محبت می‌سازند و دل همسر و فرزندان را از مهر و محبت سیراب می‌سازند. بنابراین، این ویژگی زنان برای خانواده امری کاملا ضروری و لازم است. وجود این ویژگی در زنان، آنان را نیازمند دریافت محبت از همسر می‌سازد به گونه‌ای که آنان می‌خواهند تا حد امکان، از همسر خود عشق و محبت دریافت کنند و هیچ‌گاه از این امر سیر نمی‌شوند. در قبال عاطفی و احساساتی بودن زنان، مرد‌ها وظیفه دارند این نیاز زنان را ارضاء کنند و با ابراز محبت کلامی و غیر کلامی، قلب همسر را از عشق و محبت سیراب سازند.
تفاوت دیگر زنان و مردان آن است که مردان بیشتر از زنان به برقراری رابطه جنسی با همسر خود تمایل دارند. مردان هنگامی می‌توانند وظایف خود را در قبال همسر و فرزندان به خوبی و با اشتیاق تمام انجام دهند که از نظر جنسی از سوی همسر خود ارضاء شده باشند. اگر زن در برآوردن این نیاز شوهر خود کوتاهی کند، نمی‌تواند انتظار دریافت مهر و محبت او را داشته باشد. بنابراین، وظیفه زنان در قبال این نیاز شوهر خود آن است که به تمایل او برای آمیزش پاسخ مثبت دهد و این نیاز او را بر طرف کند. با این کار، زن می‌تواند از برآورده شدن نیاز خود به عشق و محبت مطمئن باشد.
(البته وجود این تفاوت به معنای آن نیست که مردان به دریافت مهر و محبت از سوی همسر نیاز ندارند و زنان هم نیازی به برآورده شدن نیاز جنسی خود نداردند. بلکه به معنای آن است که نیاز زنان به دریافت عشق و محبت و نیاز مردان به برقراری رابطه جنسی با همسر، بیشتر از طرف مقابل است.)
بنابراین، هنگامی که زن و شوهر هر دو، با اشتیاق و صمیمیت، به رفع نیازهای طرف مقابل می‌اندیشند و در صدد خوشحال کردن همسر خود می‌باشند، هر دو در کنار برآوردن نیاز عاطفی و جنسی همسر، نیاز خود را نیز برآورده شده می‌بینند. بنابراین، وجود این تفاوت‌ها، نه تنها در روابط زن و شوهر مشکلی ایجاد نمی‌کند، بلکه بر صفا و صمیمیت آنان و لذت بردنشان از زندگی در کنار هم می‌افزاید.

برگرفته از پرسمان


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(مرد سكسي) (سکس از نظر مردان) (اس ام اس زن وشوهری سکسی) (نیاز به همسر) (نیازهای همسر) (نظرات سک سی) (ازدواج وسکسی)