پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

من دختری 28 ساله هستم 4 ماه است که عقد کرده ام و 3 ماه دیگر هم قرار است مراسم عروسی برگزار شود. مشکل من این است که بکارت خود را در اثر خودارضایی از دست داده ام. من باید در شب عروسی چکار کنم خواهشمند است مرا راهنمایی کنید. (در دوران عقد چند بار نزدیکی داشته ایم و چون چند بار به تدریج دخول انجام شد هر دو متوجه نشدیم که بکارت بود یا نه؟ در صورتی که من مطمئنم که نبود.)

1 پاسخ 1

در اثر خودارضایی خیلی بعید است که فرد بکارت خود را از دست بدهد مگر اینکه جسم خاصی مانند انگشت خود یا ... را داخل کرده باشد. چون یقین ندارید که بکارت خود را در اثر خودارضایی از دست داده اید اگر واقعا دخول در دوران عقد صورت گرفته است می توانید شب عروسی ادعا کنید که پرده در دوران عقد پاره شده و خونریزی آن به قدری اندک بوده است که هیچ کدام متوجه نشده اید.دیگر لازم نیست و نباید نزد کسی از خود ارضایی سخن بگویید و فقط بگویید در زمان عقد از بین رفته . البته کسی دیگر بعد از مدتها دوران عقد و نزدیکی از بکارت نباید حرف بزند و معمولا می گویند داشته و در زمان عقد از بین رفته است

برگرفته از پرسمان


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(دخول در زمان عقد) (دخول دوران عقد) (شب عقد چه کنیم؟) (خودارضایی) (بکارت) () (عقد) (من دختری هستم که بکارت) (دختری هستم)