پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

من تا دو ماه پیش خودارضایی داشتم البته چیزی را داخل فرو نکرده ام به پزشک برای معاینه مراجعه کردم پزشک تشخیص داد که پرده بکارت کمی آسیب دیده اما کامل از بین نرفته است و اگر بعدا پاره شود خون دارد با این اوصاف از ازدواج می ترسم آیا پزشک تشخیص می دهد که در اثر نزدیکی پاره شده یا خودارضایی باعث پارگی پرده شده خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید این مسأله باعث اضطراب و پریشانی و افت شدید تحصیلی در من شده است خواهش می کنم پزشکی را برای معاینه به من معرفی کنید.

1 پاسخ 1

ظاهرا از پاسخی که پزشک اولی به شما داده این گونه استنباط می شود که اگر ازدواج کنید مشکلی برای شما ایجاد نخواهد شد. به شرط اینکه به هیچ وجه دیگر عمل فوق را تکرار نکنید. زیرا کوچکترین آسیبی امکان بی آبرویی در پی دارد. یعنی شما در مرز خطر قرار دارید اگر توبه کنید و ان شاء الله این عمل را برای همیشه کنار بگذارید امید است خداوند با رحمت واسعه خویش اولا از گناهان گذشته شما بگذرد و ثانیا این مشکل را نیز به راحتی برطرف نماید. امیدواریم تا بیش از این وضعیت بدتر نشده خود را از این مشکل نجات دهید.
همچنین لازم است از هر گونه اضطراب و استرس بپرهیزید و از مراجعه به پزشکان متعدد نیز خودداری کنید زیرا هر کدام با صحبت های خود می توانند بر اضطراب شما بیافزایند. ولی در نهایت راه چاره همین است که خدمتتان عرض کردیم. از این مورد نیز به هیچ وجه با کسی سخن نگویید حتی با نامزد آینده خود.

برگرفته از پرسمان


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(خودارضایی) ()