پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

آیا این صحیح است که دختران به خودارضایی بکارت خود را از دست می دهند اگر این چنین است آیا در مورد صد در صد دختران صادق است و اصلا از دست دادن بکارت به این طریق چه نشانه هایی دارد و فرد چگونه می تواند بفهمد دچار این حادثه شده یا نه؟

1 پاسخ 1

اینکه دختران در اثر خودارضایی احتمال دارد بکارت خود را از دست دهند نکته ایست کاملا صحیح و نمی توان معلوم نمود که در چه کسی اتفاق می افتد و در چه کسی اتفاق نمی افتد چرا که در موقع استمنا به علت اینکه فرد به اوج لذت جنسی می رسد در آن حال از نظر عصبی و روحی کنترلی بر اعضای خود ندارد و فقط به فکر تحریک بیشتر ناحیه تناسلی و لذت بیشتر است بنابراین احتمال خطای دست و وارد شدن انگشت در بکارت و پارگی آن بسیار زیاد است. زیرا پرده بکارت فوق العاده نازک است و با کوچکترین ضربه ای احتمال پارگی آن وجود دارد.
عاقل آن است که اگر احتمال اندکی هم در موردی بدهد که باعث آبرو ریزی او می شود احتیاط کرده و این کار را انجام ندهد. برای اثبات پارگی پرده فقط معاینه فیزیکی توسط پزشکان متخصص و پزشکی قانونی امکان پذیر است. در ضمن پارگی پرده هیچ نشانه ای بجز یکی دو قطره خون ندارد آن هم فقط در موقع پارگی که حتی امکان دارد خود شخص نیز متوجه آن نشود.

برگرفته از پرسمان


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

() (بکارت) (خودارضایی) (پرسش و پاسخ بکارت) (اثر خودارضایی بر بکارت) (پرده بکارت)