پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

21 سالمه از بچگی همه چی دور و برم بود خیلی چیزا نمی دونم شاید اشتباه کردم ولی دست خودم نبود افتادم تو دام تمام گرفتاریا فقط یه چیزی نمی خوام فکر کنید از اونام که همه قلطی میکنن نه هنوز اونقدر بدبخت نشدم ولی نیاز به ازدواج دارم تا حالا که روم نمی شد بگم حالام که به شوخی یکم در موردش حرف می زنم مسخرم میکنن و میگن بچه ای! چی کنم؟

1 پاسخ 1

ببین جوون هر کاری راهی داره، قدیما وقتی یه پسری زن می خواست کمی رفتارش را تغییر می داد مثلا سر سفر نمی رفت، گاهی اوقات فهر می کرد. پدر و مادر که خودشون تجربه داشتند خیلی زود متوجه شدند یه کاسه ای زیر نیم کاسه است و این که مشکل طرف چی و این قهر و طرح و از کجا آب می خوره! البته بعضی ها که یه کمی عاقل تر بودند به جای این کارا می رفتن سراغ بزرگترا مثلا مادر بزرگ یا پدربزرگ، عمو، دایی، خاله یا عمه خلاصه یک نفر را پیدا می کردند که حرف دلشونا به اونا بزن تا پیام از طریق اونا به پدر و مادر منتقل بشه. بنابراین یکی از راه های مطئمن که خیلی ها تجربه کرده اند و به نتیجه رسیدن این که مساله را با افراد دیگری که هم مطمئن هستند و حرفشون روی پدر و مادرتون اثر داره مطرح کنید تا اونا موضوع را با پدر و مادرتون در میان بگذارند و کم کم زمینه فراهم بشه. آنگاه خود پدر و مادر متوجه می شن که باید یه کاری بکنند و خلاصه به فکر می افتند و چه بسا قبل از این که شما بخواهید چیزی به آنها بگید خودش مساله را مطرح می کنند و کم کم زمینه طرح موضوع از ناحیه خودتون هم فراهم می شه. البته آن فردی که می خواهید به عنوان واسطه انتخاب کنید باید اولا فردی مجرب، مطمئن و دلسوز باشد و ثانیا نزد پدر و مادرتون از موقعیت خوبی برخودار باشد تا هم به حرفش اعتماد کنند و هم مساله را جدی بگیرند. امیدواریم در مکاتبه بعدی خبر موفقیت خودتان را به ما گزارش کنید تا راهکارهای انتخاب همسر، ویژگی های آن و مراحل بعدی را مشاورین ما در اختیارتان بگذارند.
برای آشنایی با روش درمان خودارضایی توصیه می کنیم به آدرس زیر مراجعه کنید. ما در سایت پرسمان ارگ دو مقاله داریم که در رابطه با عوارض خودارضایی و درمان آن است. مطالعه و عمل به توصیه ها و راهکارهای ارایه شده در این زمینه موثر است. موفق باشید.
http://www.porseman.org/archview.aspx?grp=7

برگرفته از پرسمان


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

()