پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


چگونه از به روز بودن نرم افزارهایمان باخبر شویم؟

1 پاسخ 1

تعدادی از سایت های بزرگ دانلود این امکان را فراهم کرده اند که بتوانیم به راحتی و تنها با یک کلیک از به روزبودن نرم افزارهایمان باخبر شویم.
در زیر لیستی از این سایت ها را می بینید:

۱-Tech Tracker: نرم افزار سایت Cnet که با کمک آن قادر خواهید بود از به روز بودن نرم افزارهای موجود در سیستمتان باخبر شوید و اقدام به آپدیت کردن آنها کنید. درصورتی که بخواهید آپدیت کنید از طریق نرم افزار به راحتی قادر خواهید بود آپدیت کنید. در ضمن آپدیت شدن تمام نرم افزارها از سرور Cnet انجام خواهد شد که باعث اطمینان کامل از نظر امنیتی خواهد شد.

۲-Filehippo UpdateChecker: این هم نرم افزاری کم حجم و بسیار عالی از سایت بسیار عالی Filehippo برای چک کردن آخرین به روز رسانی نرم افزارهای موجود در سیستمتان. کار با این نرم افزار بسیار ساده است و تنها با بک کلیک این نرم افزار در عرض چند ثانیه کل سیستم شما را اسکن می کند و سپس لیست نرم افزارهایی که باید به روز کنید را همراه با لینک دانلود آخرین آپدیت را به شما می دهد.

۳-FileREX Update Checker: این نرم افزار به صورت خودکار اقدام به چک  کردن کل سیستم شما می کند و در صورت وجود آپدیت برای هر کدام از نرم افزارهایتان آنها را به شما معرفی می کند. همچنین دانلود آخرین آپدیت های هر نرم افزار را از سرور اصلی نرم افزار انجام می دهد نه سایت خاصی و این یعنی به روز رسانی همه جانبه برای نرم افزارهای شما. چرا که در موارد قبلی ممکن بود شما نرم افزاری را استفاده می کردید که در سرورهای سایتهای مورد نظر اصلاً قرار نداشتند، لذا همه ی نرم افزارهای ممکن به روز نمی شدند، ولی با کمک این نرم افزار می توانید مطمئن شوید که تمام نرم افزارهای موجود در سیستمان کاملاً آپدیت هستند.

۴-Synaptic /APT: این نرم افزار برخلاف قبلی ها که فقط مخصوص ویندوز بودند، مخصوص کاربران سیستم عامل لینوکس است. این نرم افزار علاوه بر قابلیت آپدیت نرم افزار های موجود در سیستم قادر به نصب و یا حذف کامل نرم افزار از سیستم شما هم خواهد بود.

۵-AppFresh: نوبتی هم باشد نوبت به کاربران سیستم عامل Mac می رسد. این نرم افزار هم مثل بقیه ی دوستانش! کامپیوتر شما را اسکن می کند و آخرین آپدیت های نرم افزار را از سایت i use this و همچنین سایت رسمی اپل دانلود و برروی سیستم شما نصب می کند.

۶-Update Notifier: نرم افزاری کوچک و پرتابل که شما را قادر می سازد از آخرین آپدیت های نرم افزار ویندوزتان باخبر شوید. ویژگی خوب این نرم افزار این است که به شما امکان فیلتر و دسته بندی کردن آپدیت ها را می کند. اپدیت های بزرگ(مثلاً از نسخه ی ۲٫۰ به ۳٫۰)، آپدیت های کوچک و … . همچنین در صورتی که در سایت سازنده ی این نر افزار عضو شوید آخرین آپدیت های نرم افزارهایی که در سیستم شما وجود دارد را در ایمیل خود خواهید دید.من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده