پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


چگونه می توان یک صفحه در فیس بوک (Facebook) را به یک اکانت در توییتر  (Twitter) متصل کرد؟

1 پاسخ 1

شما به راحتی می توانید با امکانی که سایت فیس بوک (facebook) در اختیارتان قرار داده است، صفحه های خود در فیس بوک را به اکانتی در سایت توییتر (twitter) وصل کنید. با این کار دیگر نیازی به وارد کردن اطلاعات در هر دو سایت نخواهید داشت. با وارد کردن مطلبی در صفحه فیس بوک به صورت خودکار آن مطلب در اکانت توییتر شما هم به اشتراک گذاشته می شود.

برای متصل کردن اکانت ها اقدامات زیر را انجام دهید:
1- با حساب کاربری خود وارد سایت فیس بوک شوید.
2- وارد صفحه مخصوص اتصال فیس بوک به توییتر شوید.
3- در این صفحه لیستی از صفحات فیس بوک که شما مجوز مدیریت آنها را دارید، آورده می شود. صفحه مورد نظر خود برای اتصال به توییتر را مشخص نمایید و بر روی "Link to Twitter" کلیک نمایید.
4- اگر شما در آن لحظه وارد حساب کاربری خود در سایت توییتر شده باشید، فیس بوک آن اکانت را بصورت خودکار تشخیص خواهد داد. در صورتیکه بخواهید صفحه را به اکانت دیگری وصل کنید باید نام کاربری یا ایمیل به همراه کلمه عبور خود در توییتر را وارد نمایید.
5- در نهایت بر روی "Allow" کلیک نمایید.

بدین ترتیب با به اشتراک گذاشتن هر مطلبی در فیس بوک بطور اتوماتیک آن مطلب در توییتر هم به اشتراک گذاشته خواهد شد. البته می توانید تنظیم کنید که این امکان فقط برای مطالب خاصی صورت پذیرد. مثلا فقط برای عکس هایی که به اشتراک می گذارید فعال باشد و اگر ویدئو و نوشته و یا هر چیز دیگری درج کردید در توییتر نشان داده نشود.من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده

(اتصال فیس بوک به توییتر) (پیوند در فیسبوک) (اتصال فیسبوک به توییتر) (چگونه فیسبوک را به توییتر وصل کنیم) (چگونه میتوان وارد فیس بوک شد) (چگونه می توان عضو face book شد؟) (چگونه یک اکانت در فیس بوک به سازیم) (چگونه یک صفحه facebook)