پرسشکده مرجع پرسش و پاسخ فارسی ایران

مسئله‌ی مهم آن است که هرگز از سؤال‌کردن دست برندارید. برای هر حس کنجکاوی، یک پاسخ وجود دارد.

نمی دانید؟! بپرسید!

می دانید؟! پاسخ دهید!


توجهلطفا توجه فرمایید

محتوایات این صفحه برای افراد زیر 18 سال نامناسب است.

سلام. من پسری هستم 27 ساله یه مشکلی برای من پیش اومده که خدممتون میگم. اول بدونید که من چند وقته دچار وسواس در کنترل ادرار هستم یعنی همش فک می کنم ادرار دارم و خودمو همیشه میگیرم مثل آدمی که همیشه فشار ادرار داشته باشه بعضی وقتا هم به خاطر اینکه خودمو میگیرم بدنم درد میگیره و وقتی خودمو رها می کنم احساس خروج ادرار میکنم و جالبع بدونید این مشکل رو زمانی دارم که میدونم پاکم ولی وقتی نجس هستم دیگه این مشکل و احساس ادرار ندارم... قبلا از همکاراتون پرسیدم که گفتن اعتنا نکنید . و منم دارم سعی می کنم کنترلش کنم... اما الان یه مشکلی دیگه هم پیش اومده اونم اینکه من بعضی وقتا با جنس مخالف که غالبا دخترای فامیل و آشنا هستن صحبت می کنم و یه مقدار بحث خودمونی میشه و یا اونا راحت حرف میزنن یا مثلا به من میگن مصطفی این لباس بهت میاد و یا اینکه وقتی یه فیلم نگاه میکنم ممکنه وسطش صحنه داشته باشه من قبلش استرس و وسواس میگیرم که یه وقت ازم منی خارج نشه و چون وسواس در کنترل ادرار دارم این احساس بیشتر میشه و زودتر احساس شهوت بهم دست میده یعنی مثلا قبل از اینکه با دختری حرف بزنم احساس ترس می کنم نکنه ازم منی خارج بسه و این خودش باعث استرس و اضطراب من شده یعنی به محض اینکه در اثر حرف زدن با دختر یه زره احساس شهوت بهم دست میده استرس منو میگیره که نکنه منی ازم بیاد و اینا... بعد چون همیشه خودمو گرفتم وقتی که احساس شهوت بهم دست میده خودمو ول می کنم و حس میکنم چیزی ازم با فشار خارج شده باشه ولی وقتی نگاه می کنم چیزی خارج نشده ولی چند لحظه بعد یع آبی بی رنگ‌ به آرامی از سر عورت میاد بیرون ... مشکلی که هست اینکه من حس میکنم این آب در داخل عورت با فشار حرکت کرده ولی نهایتا با آرامی از سر ادرار خارج میشه حالا نمیدونم این حسی که میکنم با فشار حرکت کرده به خاطر اینکه خودمو میگیرم یا نه و جالبع بدونید وقتی نجس هستم وخودمو نگرفتم و این طوری تحریک میشم دیگه احساس خروج با فشار نمی کنم و فقط حس می کنم سر ادرارم خیس شده و میدونم چون بدون فشار بوده پاکه اما اگه پاک باشم ..همین من تا با یه دختر صخبت کنم میترسم منی ازم خارج بشه و به محض اینکه آبی خارج میشه میرم غسل و خیلی خسته کننده شده.. حالا سوال من اینکه اولا میشه انسام به صرف حرف زدن حتی حرف های تحریک آمیز به ارگاسم برسه؟ دومن اگه آلتم در اثر شهوت صاف شده باشه و من کمی هم لذت برده باشم و حس کنم ابی که ازم خارج شده در داخل عورت با فشار بوده ( شاید به خاطر این باشه که خودمو همیشه میگیرم ) ولی همون لحظه خارج نمیشه و چند ثانیه بعد به آرامی خارج و بی رنگ هست میشه گفت حکم منی را دارد یا نه؟؟

1 پاسخ 1

با عرض سلام خدمت دوست عزیز
اینکه شما وسواس در تمیز بودن و حدث داری خوب هست . و اینکه بعد از خارج شدن منی وظیفه خودت میدونی سریعا بری غسل کنی بسیار خوب هست .
ولی :
((( جواب 1 ))) : اینکه موقع دیدن فیلم یا صحبت با جنس مخالف فکر میکنی ازت منی خارج میشه یا اینکه واقعا خارج میشه و شما سریع میری غسل میکنی و واقعا خسته شدی . جواب اینه که : آبهایی که از مرد خارج میشه 5 نوع هست که یک نوع آن باعث انجام غسل میشه .که الان ذکر میکنم :

۱- بول : ادرار

 

۲- منی: آبى است که در اوج شهوت (ارگاسم) خارج می شود و به دنبال آن بدن سست می شود و انسان لذت می برد.

 

۳- مذى: آبى است که نوعا هنگام تحریک مختصر جنسى و بعد از آن خارج مى‏شود.

 

۴- وذى: آبى است که بعد از خروج منى خارج مى‏شود.

 

۵- ودى: آب سفید رنگی است که بعد از بول کردن خارج مى‏گردد.


و حکمشون این هست :

۱- بول و منی نجس است و طهارت لازم دارد. با خروج منی غسل جنابت نیز به انسان واجب می شود.

 

۲- آبی که گاهی بعد از شوخی با همسریا تحریک شهوت از هر طریقی, بدون ارگاسم، خارج می شود( مذی)پاک است و غسل ندارد و وضو و غسل را باطل نمی کند.

 

۳- آبی که گاهی بعد از بول خارج می شود( ودی) و شباهت به منی دارد آن هم موجب غسل نمی شود، ولی اگر یقین داشته باشد که با بول برخورد داشته, نجس است و لازم است محل خروج را تطهیر شود.

 

۴- همین طور آبی که گاهی بعد از منی بیرون می آید و به آن (وذی) می گویند, به خودی خود پاک است و موجب غسل نمی شود, اگرچه شخص قبل از آن به واسطه خروج منی جنب شده و به غسل نیاز دارد.
بنابراین هر آبی که از بدن خارج می شود حکم منی را ندارد و موجب غسل نمی شود.

و

اون آبی که از شما خارج میشه موقع صحبت کردن و فیلم دیدن مذی نام دارد و پاک هست و به غسل نیازی نیست و نیاز به شستن هم نیست .

(((جواب 2 ))) : اونجایی که گفتی (حس میکنم این آب در داخل عورت با فشار حرکت کرده ولی نهایتا با آرامی از سر ادرار خارج میشه) باید ببینی که نشانه های جنب شدن داری یا نه . خب الان نشانه های جنب شدن را ذکر میکنم :
همراه با شهوت باشد.

با جستن (پرش) بیرون آید.

بدن سست شود.

اگر هیچ یک از نشانه‏ هاى سه گانه و یا ( یکى ) از آنها را نداشت، حکم به منى نمىشود .

 مثلا :  اب با شهوت بیرون بیاد و پرش هم داشته باشه اما بدنت سست نشود( اون آب منی نبوده ) مذی بوده که حکمش رو گفتیم
شما برای اینکه خیالت همیشه راحت باشه چند تا کار رو انجام بده
1 : بعد از ادرار کردن استبرا کن
2 : بعد از جنب شدن ادرار کن بعد استبرا کن
همین
یا حق


من پاسخ بهتری دارم !


عبارت های جستجو شدهعبارت های جستجو شده